Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vyplatilo se ti letos členství (2023)?

Vyplatilo se vám finančně letošní členství (2023)?

  • Jiné... (upřesním v textu)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    39

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
členstvi2023.png


Pomaličku se blíží konec letošní aktivní golfové sezóny a je dobré se ohlédnout zpět - jestli se každému z nás jeho golfové členství vyplatilo - především po finanční stránce. I třeba kvůli úvaze, že se blíží čas, kdy si můžeme pořídit členství na příští rok, někdy i za výhodnějších podmínek. Jak jste na tom vy?
 
Nechal bych ty odpovědi na později :) My napíšeme, že se vyplatilo, kluby nebo virtuální kluby to uvidí a zdraží na 2024 :) Já doufám, že už je hlavní zdražování členství za námi a že na 2024 už to většina nechá na letošní úrovni.
 
Tak pokud pujdu v pondělí na muj letošní poslední turnaj na Slapy tak se mi to vyplatilo o 3000. Pokud mě bude zlobit ruka dál a nechám si to na konec října na Kácov tak i víc.:)
 
Nechal bych ty odpovědi na později :) My napíšeme, že se vyplatilo, kluby nebo virtuální kluby to uvidí a zdraží na 2024 :) Já doufám, že už je hlavní zdražování členství za námi a že na 2024 už to většina nechá na letošní úrovni.
Z klubů nemusí koukat zrovna sem, aby viděli, jak se nám ty hry vyplácí. Sami nejlépe vědí, kolik her má ten který hráč odehráno (aspoň u viruálů) a zda nás např. jedna pražská 9ka vyšla na 150,- či 300,- chechtáků.
Mne se virtuály vyplácí, a jsem v nich téměř od začátku (vyjma 1. roku v CMR, kdy jsem se spíše rozkoukával). Druhá věc je, nakolik mne uspokojují. Musím říct, že BestGolf svou nabídkou čím dále, tím méně. Nicméně jako v Praze bydlícího a do Kolbenky chodícího mi u nich ta pozitiva stále převyšují negativa.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom