Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vyhlašování výsledků turnajů, túr

jasný, bude záležet na hřišti, ale taky bych se přiklonil k tomu, že cannon bude dražší.. No ale proč chodit kolem horké kaše, Michal může vznést dotaz kolik by to stály obě varianty třeba na Kotlině :) :) (ale mám obavy, že jim tak zamotá palici, že si ho dají na black list)

Já osobně tohle vyřešil pronájmem na den. Za tu částku je hřiště tvoje a hraj si na něm třeba na schovku. Než se stresovat s tím, že turnaj má být dohraný ve 14 a ještě v 15 mám 3 flighty na hřišti...
 
Já osobně tohle vyřešil pronájmem na den. Za tu částku je hřiště tvoje a hraj si na něm třeba na schovku. Než se stresovat s tím, že turnaj má být dohraný ve 14 a ještě v 15 mám 3 flighty na hřišti...
To chápu, tak až se bude Michal dotazovat na tu Kotlinu tak se může i poptat na Karlštejně kolik mu dají nabídku na denní pronájem, ty budou rychle na Michalově black listu :)
 
jasný, bude záležet na hřišti, ale taky bych se přiklonil k tomu, že cannon bude dražší.. No ale proč chodit kolem horké kaše, Michal může vznést dotaz kolik by to stály obě varianty třeba na Kotlině :) :) (ale mám obavy, že jim tak zamotá palici, že si ho dají na black list)

Já náhodou dávám zpravidla docela jednoduché dotazy!

Při velkém počtu účastníků turnaje je asi vhodné mixovat flajty podle hcp. Mají to tak na dětské tůře, kde nejnižší hcp startují ráno a pak další kategorie (starší žáci, ml.žáci, smíšená) a vyhlašování je po každé kategorii.
Dobrý magnet co jsem si tak všimla, je to jídlo po hře. A díky odchodu jednoho z oceněných, jsem si pomohla na turnaji ke kšiltovce Callaway, kde nevyzvednutou cenu dali do losování že skóre karet ;)
Když se zveřejní průběžně výsledky, zůstanou jen vítězové. Na turnaji v Hradci, co pořádá GANT, většinou lidi zůstanou, neb ceny jsou hodnotné a trofeje krásné. Když oceněný odejde, postupuje se na dalšího.
Nechávat cenu na recepci mi přijde hrozné.

Jj, to losování cen mi přijde supr nápad a opatření, jak se vyhnout problémům "po". Jídlo vlastně taky, nicméně tím to zvedne trochu cenu, která pak je součástí, ale ono to k tomu asi tak patří.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom