Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

Rohanský ostrov by měl patřit taky Natlandu. Měli by třetí akvizici po Zbraslavi a Vinoři. Měl by tam vzniknout moderní driving s Trackmanama.
Jsem trochu skeptický vzhledem k okolí, že to tam dlouho vydrží. Myslím ta technika. A taky jestli je tam možné něco bytelnějšího postavit.
 
Úplně si nejsem jist, že s ohledem na snahu dostat lidi spíše na Vinoř/Zbraslav i na tréninky by se snažili nějak dramaticky posilovat kvalitu tréninkových ploch zrovna na Rohanu. Ale třeba jo... akorát bych to tam viděl obdobně jako @macdav . Při čemkoli dražším zrovna v této lokalitě je to na stálou hlídací službu.
 
uvidíme se s někým 17.4. ve Vinoři na všudehrálském turnaji?
 
uvidíme se s někým 17.4. ve Vinoři na všudehrálském turnaji?
Pracovní povinnosti mi nedovolí být tento den na golfu...
 
Úplně si nejsem jist, že s ohledem na snahu dostat lidi spíše na Vinoř/Zbraslav i na tréninky by se snažili nějak dramaticky posilovat kvalitu tréninkových ploch zrovna na Rohanu. Ale třeba jo... akorát bych to tam viděl obdobně jako @macdav . Při čemkoli dražším zrovna v této lokalitě je to na stálou hlídací službu.
Třeba tam plánují něco takového. To by s ohledem na koncentraci turistů, chtivých zábavy, smysl dávalo.

IMG_8478.jpeg
 
uvidíme se s někým 17.4. ve Vinoři na všudehrálském turnaji?
Mel bych tam byt
 
Včera procházka na hřišti, tváří se fajnově :)
jinak: 1. ofikoturnaj na Vinoři (Twin Chappel)...Klub Všudehrálů, 17.dubna od 10:00h...POUZE pro členy Všudehrálů. Jsem přihlášen ;)
 
Třeba tam plánují něco takového. To by s ohledem na koncentraci turistů, chtivých zábavy, smysl dávalo.

Zobrazit přílohu 35230
Topgolf ma pocatecni investici 15-35milionu… dolaru:)

Ale Toptracer range, jedna podlozka s displejem a kamerama je kolem 200 dolaru mesicne, to je levnejsi varianta.
 
Vyrazil nekdo hned v prvni den hriste vyzkouset? Asi nejsem sam, koho zajimaji prvni dojmy… diky
 
Tak mi to nedalo a i pres větrné chladne počasí jsem vyrazil poprvé na Vinoř.
Jsem unesenej!! 👌 Designove je to fakt parada, strasne moc se mi hřiště líbilo. Jamky nejsou fadní, každá jiná, risk/reward... Jak jsou jakoby zapuštěné pod úroveň povrchu a navíc lemované terénními muldami, tak v nich ma člověk pocit skoro úplného soukromi, nic ho neruší ani vizuálně (okolní jamky, jiní hraci).
Samozřejmě je poznat zkušební provoz. Recepce provizorní u drivingu, platba jen v hotovosti (nebo pres teetime), nejsou zatím vzdalenostni koliky ani označeni trestných oblasti. Ale na každého jamce uz je totem s obrázkem a vzdalenostmi, u některých jamek také čistič na micky. Odpaliště červená, zluta a bila. Greeny chlupatejsi, jde poznat nedávná verifikace, ale u me dobry. Driving, chipping a putting normálně v provozu, zatím pouze zetony na recepci.
Personal moc příjemný, pohovořil jsem s vedoucím resortu, dámami na recepci... prozradili mi, ze hlavni recepce s restauraci a klubovnou by mely byt otevřeny do konce dubna. Podrobnosti k jednotlivým jamkami budou uz zanedlouho pro také na webu.
Takže asi tak. Jsem celkove nadšen :up:👍
 

Přílohy

  • IMG_9785.JPG
    IMG_9785.JPG
    75,4 KB · Zobrazení: 163
  • IMG_9786.JPG
    IMG_9786.JPG
    231,5 KB · Zobrazení: 153
  • IMG_9787.JPG
    IMG_9787.JPG
    130,7 KB · Zobrazení: 150
  • IMG_9789.JPG
    IMG_9789.JPG
    88,5 KB · Zobrazení: 151
  • IMG_9790.JPG
    IMG_9790.JPG
    131,4 KB · Zobrazení: 150
  • IMG_9791.JPG
    IMG_9791.JPG
    95,3 KB · Zobrazení: 161
  • IMG_9792.JPG
    IMG_9792.JPG
    340,9 KB · Zobrazení: 165
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom