Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

Už tam byl někdo s Garminem? Funguje?
 
jo, jo, Vinoř je průchozí (zatím) celkem rychle, přestože jsou tam 2 drajvovatelné čtyřpary, kde se čeká,

ale zase na druhou stranu: nebyly rafy a šlo 70 golfistů ze zkušenostmi, žádné 54ky
Jo, ale taky spousta jak to říct… “veteránů”. Byl jsem tím fakt překvapen (tou rychlostí).
54ky nebývají těmi, za kterými mi rostou vousy až na zem😉
 
Zrovna ty víš poměrně dobře jaké náklady jsou spojené s provozem golfového hřiště, takže nevím proč tě cena 1900 nějak překvapuje. Relativně nová Hostivař to střílí za stejné peníze, o trošku starší Dobrouč za 1500 Kč, ale k tomu musíš přičíst dalších 500 za naftu, protože je to odevšad daleko. Byť mě osobně to přijdou velké peníze na rodinnou zábavu na nedělní odpoledne, nic to nemění na tom, že v kontextu všeho ostatního je to poměrně ready cena...
Neprekvapuje me cena 1900 za hru…prekvapuje me to, pokud to hriste je jeste syrove…
 
Neprekvapuje me cena 1900 za hru…prekvapuje me to, pokud to hriste je jeste syrove…
Tak „zaváděcí” cenu mohou nasadit vždycky, když to nepůjde za plnou. Ale proč na začátek nevyužít očekávaný zájem o nové hřiště?
Myslím, že Natland má marketing a s tím spojenou cenotvorbu pod kontrolou a vědí, co si mohou dovolit.
 
Chapu provozovatele hriste, ze obcas argumentuje naklady, ale to proste nema zadny vliv na to, jestli a jakou cenu lidi za jeho produkt zaplati. Jen mu to muze ukazat, jestli ma pokracovat v provozu nebo ne. Dosazena cena na trhu nema s naklady v realu nakonec vubec nic spolecneho (pokud se nebavime o regulovanem businessu a i tam to vetsinou konci spatne, treba nedostatecnymi investicemi pri spatne stanovene "regulovane" cene a ta je skoro vzdy spatne stanovena - ale to by byla debata na hodiny).
Myslim, ze je dobre, ze se na zacatku Vinor nepodbizi cenou, protoze kdy jindy vydelat nez ted, kdyz je to hriste uplne nove, neokoukane a kdo si tam chce zahrat, tak to proste da. A ten zbytek si pocka na nejake akce v budoucnu.
 
Upraveno:
Vinoř - aktuálně TT ukazuje 20% slevu na fee, tzv. Zelená zóna. Netuším jak dlouho, ale třeba na zítra 4.5. (všední den) 18j za 1.360,- a třeba sobota 6.5. i neděle dle TT za 1.520,- ;):up:
 
Vinoř - aktuálně TT ukazuje 20% slevu na fee, tzv. Zelená zóna. Netuším jak dlouho, ale třeba na zítra 4.5. (všední den) 18j za 1.360,- a třeba sobota 6.5. i neděle dle TT za 1.520,- ;):up:
Asi čtou 19. jamku:-D
 
Automaticky generovaná zpráva 19.jamky:

Právě jsem přidal nové hodnocení k tomuto hřišti: Vinoř
 
Dotaz na majitele hodinek od Garminu - mam na epixech problem, ze se mi Vinor nezobrazuje. Zkousel jsem kroky doporucene Garminem (stahnout hriste pres, app, restart hodinek, apod), ale nic nepomohlo. Neresili jste nekdo stejny problem a nemate nahodou tip jak to vyresit? :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom