Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz VIDEO: Nejlepší drivy Brysona DeChambeau z roku 2020

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
VIDEO: Nejlepší drivy Brysona DeChambeau z roku 2020 (GolfExtra.cz)

Přelom roku je vždy čas k rekapitulování uplynulých 12 měsíců. Během nich byly ve světě golfu jedním z hlavních témat neuvěřitelně dlouhé drivy Brysona DeChambeau. Golfový Hulk doslova změnil pohled na naši hru a je otázkou, co bude dál.

Pokračovat ve čtení...
 
Ani nevim proc, ale nemam toho pana moc rad. Pritom je fajn videt nekoho posouvat hranice. Na druhou stranu ten hype kolem rychlosti jeho svihu z pohledu statistik nedava moc smysl:

Prumer PGA rychlosti mice po odpalu:

PGA 2007 - 165 mph
PGA 2021 - 170 mph
Tiger 2007 - 182 mph
DeŠampón 2021 - 192 mph
 
Ten hype ale bohužel vytváří média aby měla o čem psát a komentátoři kteří jen dokola zmiňují kolik protein shaku vypije za den atd. tomu taky nepomáhaj. Incidenty s rozhodčími zase nepomohly jemu. Co je mi ale sympatický je jeho odhodlanost a a vůle se zlepšovat. Postavit si vlastní posilovnu na míru, vybrat cviky které mu pomůžou nabírat na rychlosti a dřít a dřít a dřít. A to nemluvím o tom jak se zlepšil v puttovaní. Ještě se zlepšit ve 100y in kde zaostává a těch vítězství bude víc.

Před pár dny se mi hodně líbilo video od gm golf, kde pozval k sobě domů tyhle youtubery a Kyle Berkshira (world longest drive champ) ukázal jim kde a jak trénuje a pak se raduje jak malej kluk kdyz Kyle odpaluje na simulátoru, z čehož je nakonec 8i přes 300y (na konci videa). Je prostě do golfu neuvěřitelně zažranej, má svou cestu a to se mi líbí.

 
Jenze k cemu mu je rychlost a delka driveru - vysledky zatim nejsou oslnujici :)
Pokud myslíš deŠampóna, tak vyhrát U.S.Open zřejmě určitým úspěchem je 😉
I kdyby už nikdy nic jiného nevyhrál, tak mu jeho změna švihu driverem splnila jeden jeho sen.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom