Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours U. S. Open 2017 Erin Hills - vaše postřehy, tipy, atd.

JirMar

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Mareček
Klub
Golf Hostivař
HI (HCP)
50,1
Máte nějakého svého favorita na vítězství? dotáhne to Rickie do zdárného konce? Co si myslíte o hřišti? A tak všelijak podobně. Diskutujme dokud se hraje :)
 
Ja to pral konecne Mickelsonovi, ale pocasi reklo NE!! :(
 
Ahoj, osobně mám 3-favority DJ ten , ale pokazil s BW první kolo, takže mi zbývá RF. Ale z amíků může vskočit , kterýkoliv , nevím, čím to je, že doma takhle válí a když přijedou do Evropy jsou poloviční??
 
Docela bych po prvním kole věřil Caseymu :), když nepřijde nervozita a moc blbostí, klidně by se mu mohlo zadařit - a je to Evropan :D. A ono kdyby třeba Sergio zabral, to by byl zas poprask a hned článků o Grand Slamu :D
 
Zvláštní byla ta situace okolo vysokého roughu, na který upozorňoval před turnajem Kevin Na. Pak se začalo panikařit s tím, že to stříhají a nakonec vyšlo najevo, že ostříhali jen pár míst. Rory pak na tiskovce prohlásil, že kdo netrefí drive do 60 yardů širokého pásu, má si sbalit bag a jet domů. V prvním kole pak tuším zahrál 78 :) To se mu to nepěkně vymstilo...
Beefovi bych to samozřejmě přál, to by byla neuvěřitelná story, kterou by flašinetáři vyhrávali ještě dlouhá léta.
Mám ale pocit, že vítězem nebude žádná stávající velká hvězda. Uvidíme, Rickie by si to taky zasloužil.
 
Drsne to bylo u horschla: 1. kolo, 1. jamka a hned +4...
 
Toto teda dopadlo. Ale jo, umej to kluci. Koukali jste na finale?
 
Já si to chci pustit dneska :)
 
Toto teda dopadlo. Ale jo, umej to kluci. Koukali jste na finale?
Jj...koukal jsem.....až do 12.jamky nesmírně napínavý.....pak dal Harman 2 bogey, vzápětí Koepka 3 birdie...a bylo hotovo, mohl jsem jít spát
 
Nakonec mi to nepřišlo jako U.S. Open, ale vlastně jako jakýkoliv jiný turnaj na PGA Tour... Skóre bylo podobně vysoké, hřiště moc nekousalo ale hlavně to trochu pozbylo onu výjimečnou atmosféru US Open, kde se bojuje o každý par. Možná, že to americké diváky nebaví, ale pro mě byl tenhle major o boji s hřištěm, stejně jako Open je o boji s podmínkami a počasím. Co si o tom myslíte? Pro mě to bylo jedno z nejnudnějších US Open. A celkem chápu Millera, který trochu zpochybňoval ty rekordní kola s tím, že ne takovém hřišti to není nic až tak speciálního.
 
Nakonec mi to nepřišlo jako U.S. Open, ale vlastně jako jakýkoliv jiný turnaj na PGA Tour... Skóre bylo podobně vysoké, hřiště moc nekousalo ale hlavně to trochu pozbylo onu výjimečnou atmosféru US Open, kde se bojuje o každý par. Možná, že to americké diváky nebaví, ale pro mě byl tenhle major o boji s hřištěm, stejně jako Open je o boji s podmínkami a počasím. Co si o tom myslíte? Pro mě to bylo jedno z nejnudnějších US Open. A celkem chápu Millera, který trochu zpochybňoval ty rekordní kola s tím, že ne takovém hřišti to není nic až tak speciálního.

Já s Tebou souhlasím. Mě to moc nebavilo. Souhlasím se snahami pro hobby golfisty dělat jednodušší hřiště, ale na téhle úrovni by se mi líbila trochu větší obtížnost. Nevím, jestli je to tím, že jsou golfisti u vyrovnaní, ale o to víc bych si přál, aby bylo na co koukat a občas taky viděl člověk nějakou ránu z rafu. Škoda. Tak snad alespoň díky reakci Millera, který přišel o rekord, to vyvolá nějakou diskusi.
 
Měl jsi sledovat Roryho v tuším druhém kole, by jsi viděl jak se hraje z totalu, jinde skoro nebyl..:):):) Jak psal výše JirMar, kdo netrefí fairway ať jede domů, tak to chlapec udělal..:D:D:D
 
Jsem se koukal na statistiky minulých Open a je pravda, že krom jednoho roku ty rozdíly byly menší a to včetně počtu ran vítěze. Těch -16 je opravdu extrem. Zase, tuším před dvěma lety hráči nadávali, že grýny jsou jak linoleum a jezdí to po nich
Tak snad příští rok to bude lepší.
Ale neco to do sebe bude mit, kdyz tolik lidi z top 5(?) neproslo cutem
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom