Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaj se 3 holemi

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Co si myslite o formatu techto turnaju??
jake je idelani slozeni holi??
ma smysl brat putter??
 
je ale rozdil jit hristatko nebo normalni hriste :D
 
Pár turnajů 3 holemi jsem odehrál, a nejlépe se osvědčila kombinace 5W, 7i, SW. Patuju 7i na druhou stranu.
 
ja premyslel o kombinaci 3w, 7i, 52°
 
Když vím, jakej problém mám puttovat s putterem, děsím se toho, co bych dělal např. s 7i nebo 52° :D.
Ale v neděli tenhle formát turnaje půjdu, tak předtím to ještě vyzkouším a pak dám vědět aspoň tu zvolenou kombinaci :)
 
Pár turnajů 3 holemi jsem odehrál, a nejlépe se osvědčila kombinace 5W, 7i, SW. Patuju 7i na druhou stranu.
ja premyslel o kombinaci 3w, 7i, 52°

Tak patovat se dá asi všim, jak se tím patuje a jakou máte takhle úspěšnost?
 
Tak patovat se dá asi všim, jak se tím patuje a jakou máte takhle úspěšnost?
Patuju na druhou stranu a když trochu nakloníš shaft tak se 7i chová jako putter, chce to jen potrénovat :) úspěšností se dostaneš tak na 80% úspěšnosti normálního patování. A ještě malá raritka, tímhle způsobem jsem proměnil cca 11-metrový pat do eagle na jamce č.9, Jezírka - Darovanský dvůr. Dost velká haluz :).
 
Ja bych asi zkusil h3, 8i, Sw.

Puttuji s Sw celkem bezne, kdyz jsem linej si jit pro putter... hranou to jde docela dobre.
 
Na dnešek jsem zvolil kombinaci 5w, 9i a putter :). 5w je (aspoň pro mě) supr hůl na 180-210++ metrů z teečka, takže bohatě stačí na většinu 4 a 5parů, navíc se dá hrát celkem snadno ze země (když to člověk nechce rvát - např. ten green na 220m přece trefím :D :D).
Strávil jsem asi 40 min na chippingu, abych se s 9i naučil chippovat... A světe div se, ono to docela i jde :eek:, jen uhodnout směr s hlavou otevřenou na "lobování" je loterie :D. A většina chippů je tak o půlku delší než normálně wedží. Plus s tím jdou dobře hrát vzdálenosti 130m a méně, takže v kombinaci se dřevem dneska ideál :)
A putter bych teda neměnil za nic :)
 
ale do Lipy se chystam, az otevrou celou 18, tak prijedu ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom