Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaj dvojic 2024 ... něco se chystá (UZAMČENO)

Stav
Uzamčeno.

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Vleževálení jamkaři,

loni jsem si ukradl spolupořadatelství turnaje dvojic, který se dle mého soudu povedl (pochválím se sám). Sice jednou došly koláčky, ale dokonalý je jen Bůh, a mně stačí být primus inter pares na zemi. :devil:

Takže hlásím, že zatímco se běžní pánové z tohoto fóra kochají ladnými křivkami mladách děvčat na pláží, a večer hasí takto vzniklé emocionální bouře litrem Brunello di Montalcino, a běžné dámy lezou po horách, a po chlapech vůbec nečumí, respektive se u toho nedají chytit, Sauron, @PFP a @requo tvrdě makají, aby vám i na příští rok obstarali nějakou tu zábavičku.

Obsah hlášení: 19. jamka Doubles Championship Open 2024 bude.

Ladíme termín v květnu, a snažíme se pro rok 2024 posunout akci v rámci ČR poněkud více na východ.

Brzy se dozvíte více.
 
Doufám, že to bude finančně únosné i pro dělnickou třídu, jako jsem já :D
 
Doufám, že to bude finančně únosné i pro dělnickou třídu, jako jsem já :D
Milý Petře,
hledali jsme nějaká zvýhodnění ve větších resortech. Nedokážeme zajistit nacenění, jako by to bylo na venkovské devítce, ale věřím, že se dostaneme za srovnatelnou či lepší kvalitu na cenu, která bude podobna letošní akci.
O Tvůj svérázný humor a neustávající proud řeči rozhodně nechceme přijít. :cool:
 
Já bych to tipoval možná na Kácov, má to víc než 18 jamek a je to více na východ.

Nicméně mě je to jedno, já se hlásím, ať na to pak nezapomenu.
Já myslím, že ještě více na východ:).......Kaskáda?
 
Hlavně to s tou cestou na východ nepřežeňte :D Včas se zastavte kamarádi. Doufám, že se zúčastní většina Moraváků, když to budou mít za barákem ;)
 
Milý Petře,
hledali jsme nějaká zvýhodnění ve větších resortech. Nedokážeme zajistit nacenění, jako by to bylo na venkovské devítce, ale věřím, že se dostaneme za srovnatelnou či lepší kvalitu na cenu, která bude podobna letošní akci.
O Tvůj svérázný humor a neustávající proud řeči rozhodně nechceme přijít. :cool:
A na kolik to vyšlo letos?
 
Admin note: Téma uzamykám, případná diskuse nechť pes pokračuje tady, ať se nám to nedubluje.

 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom