Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

B3BE045D-E756-4A79-9B20-D9F3B0E9511D.png
 
Appka Golfshot ma 82% slevu na rocni predplatne!

A17B6163-C7BF-4A14-B45F-B6BF399A275B.jpeg
 
Tenhle shop https://www.golfclubs4cash.co.uk/ mám v oblíbených, protože tam mají spóóóustu holí nalevo, pro normální praváky 😂 a chodím se tam kochat výběrem.
Nikdy jsem tam nic nekupoval, ale teď jsem dost na vážkách a proto se ptám.
Kupoval jste tam někdo někdy něco a plánujete i teď?
Mají do 31.12. akci! Druhou, levnější věc, se 40% slevou.

A to mi přijde už hodně zajímavý i s tím, že se doplatí DPH, clo a možná ještě poplatek našim vydřiduchům z pošty.

Co myslíte? ;)

1671995833383.png
 
Kupoval sem at uz tam v obchode nebo objednaval k nam. Muzu je doporucit, vetsina holi co mam je od nich. Na jejich obchode na ebay pridavaj levacky kazdej den tak to pravidelne sleduju, ale dlouho jsem teda nic neobjednal.
 
Tento "super kauf" na mě vyskočil na Ali.
Vyzkoušíte někdo? 😀
No co, vezmeš krabici od Trackman a nacpeč do toho vnitřnosti z Garmin R10 nebo nějakého jiného levného "radaru" 🤭😂
 
No pro Tebe to není. Tobě by se to rozmočilo, když bydlíš v sudu s ledovou vodou....
To neni laminovaný?!:oops:
 
No pro Tebe to není. Tobě by se to rozmočilo, když bydlíš v sudu s ledovou vodou....
On si myslí, že je Diogenés. Jen mu zapomněli říct, že ten žil v prázdném sudu.

A od čeho myslíš, že má tu bouli na hlavě?
Včera skočil do toho sudu šipku a teprve pak si všimnul, že je zamrzlý. 🤭
 
Kouknul jsem na prodejní statistiky skupiny Kalendáře-diáře a meziročně jsme +40%.
Tak diář, pracovní kalendář,…tam to chápu. Ale tahle nástěnná šílenost mi přijde osobně dost překonaná.
 
  • Ne, nesouhlasím
Reactions: PFP
Hele my si děláme každý rok takový vzpomínkový z fotek rok zpět a zároveň si tam píšeme co kdy máme, super přehledné.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom