Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Lze najít dobré věci za dobré ceny. ;)
1700861878211.png
 
Vzal jsem boty a kalhoty, oboje -30% a v appce navíc díky tomu kódu dalších 25% dolů.
Za cenu jen bot v CZ obchodech mám k tomu i ty kalhoty, takže dobré. Navíc doprava zdarma.
 
Golf Slapy - to mi připadá jako zajímavá nabídka, zvlášť proto, že lze využít pro celý flight, jedna hra 600 kaček...

Voucher 12 her - 2024 Vánoční akce 7200CZK
Voucher na 12 her (neplatí pro turnajové fee) pro sezónu 2024. Voucher je nutno přinést fyzicky, odehraná kola budou na recepci označena. Max. 1 ks/hráč. Lze uplatnit i pro více hráčů pro společnou hru - rezervujte celý flight a přijďte si zahrát.
Voucher 8 her - 2024 Vánoční akce 4900CZK
 
Bývalo vč. práce (práce za 0,- Kč). Z tohoto není jasné, jak to bude letos.
Neví někdo?
Takže jsem tam volal, cena je vč. montáže 👍
 
Takže jsem tam volal, cena je vč. montáže 👍
Takže přegripováno 6 holí (5x Golf Pride MCC Plus4 Aling a 1x GolfPride MCC Plus) za 2.240,- vč. montáže 👍

Nové gripy prý mohou ubrat až 3 rány/kolo, tak to už můžu na PGA 🤭😂
 
Takže přegripováno 6 holí (5x Golf Pride MCC Plus4 Aling a 1x GolfPride MCC Plus) za 2.240,- vč. montáže 👍

Nové gripy prý mohou ubrat až 3 rány/kolo, tak to už můžu na PGA 🤭😂
No. Taky mám pregripovano. Ale ty tři rány asi zůstaly v GolfArtsu
 
A platí to pro všechny? Ty tři rány? Že bych nechal přegripovat hned dvakrát za sebou najednou 🤣🤣🤣
A stojí těch 6 ran za ty prachy? 🤭
 
Tak já si je tam vyzvednu, až tam pojedu. Můžu? Daruješ mi je? :p:p:p🤣🤣🤣
No myslím, že tam bude nějaké to palmare 🤭😂
 
Pro ty z nás co vyznávají druhou stranu, na golfuk.cz je výprodej od Cobry, třeba se někomu hodí hybrid za litr.

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom