Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Testování GolfProfi Hodkovičky

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
7,4
Jde ve čtvrtek 9.3. někdo?
 
ja tam mozna budu, ale testovat nemuzu, ty jdes testovat??
 
Jj
 
protekce :D uzij si to, je to super, co jdes?? se kterou skupinou??
 
Zeleza a dreva. Docela se tesim, jdu tam ze zvedavosti, ne delat rozumy.
 
budes v casopise :) :D
 
Tam sem porad:)
 
image.jpeg
ale ne v nasem :)
 
Kdyby to neomezovali jen na praváky, tak jsem chtěl jít :D. Zase diškriminácia :(
 
Kdyby to neomezovali jen na praváky, tak jsem chtěl jít :D. Zase diškriminácia :(
jojo, prava je povinnost, a stiff je vyhoda, aby se nemuselo predelavat nastaveni a tak
 
Dá se tam ještě nějak přihlásit/dostat?
nene, uz je vybrano, vzdy je velmi velky zajem, vybira se z mnoha ucastniku
 
Když je o tu akci takový zájem, proč se neudělá více kol?
 
dela se to jako testovani holi ruznymi hraci, s odlisnym hcp, par PRO a tak, testuje se do GolfProfi magazinu, neni tedy ucel, aby tam bylo co nejvice lidi, ale aby tam byl nejaky testovaci vzor, abys videl napr: hraci s hcp kolem 20 doporucujou ty a ty hole, tenhle driver, ale hracum s hcp pod 10 sedel lepe tenhle driver a tak :)
 
První vzorek 10/10!
image.jpeg
 
Tak pánové, musím říct, že takhle odrovnanej jsem ještě asi nebyl, ale bylo to boží! Protože jsem od přirození (jiného než David) pečlivý, vzal jsem to zodpovědně a každé holi věnoval čas a cca 8 - 15 míčků odpalů. Holí bylo 45 testovacích + jsem si pak přidával těma, co se mi líbili a dalšíma chuťovkama, co tam byli k dispozici. Což za 4,5 hodiny dělá něco kolem 500 - 550 odpalů!!! Pak jsem si dal nákup IKEA, Lidl a ještě 2 hoďky volejbalu, takže teď drhnu hubou o klávesnici:).

Byli zastoupeny značky Callaway, Ping, Titleist, Cobra, Taylor Made (tyhle všechny přímo s lidma od distribuce), Mizuno, Wilson a nějaký japonský XIXAO. Pro mne osobně u želez byl hodně pozitivní Callaway, kdy Apexy potvrdili svou kvalitu, ale ještě líp mi sedly SteelHead XR PRO, s těma jsem snad nezmrvil ránu. Podobně mě nadchli Pingy, především G MAX. A největším překvapením pro mě byla Cobra a jejich nová strategie se stejně dlouhejma shaftama u všech holí (ať už máte P nebo 4, vše je na stejně dlouhym shaftu jako 7ka) - to je naprosto geniální věc, můžete rvát 4ku jak šílený a takřka nechybujete.

Naopak velkým zklamáním byl Titleist a TM, to se v podstatě nedalo hrát.

Dřeva (FW 3) opět Callaway (Fusion) a Ping.

Šlo o super akci, která mi dala mnohem víc než fitting na obchodě, protože tady byl v podstatě nekonečněj výběr a čas. Velkej palec nahoru a vřele doporučuju všem!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom