Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime: Hrajeme a pomáháme

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
V pátek mi dorazilo, stejně jako asi všem z nás, od Teetime do emailu toto:

---
Milí příznivci golfu,

jsme rádi, že po znovuotevření sportovišť je opět možné vzít hole do ruky a vydat se na hřiště. Víte ale, že své síly můžete poměřit i se slavnými osobnostmi? Tento nevšední zážitek umožňuje charitativní projekt „Hrajeme a pomáháme“, volně navazující na předchozí akci „Hrát budeme, teď pomáháme“. Stačí si zakoupit balíček v hodnotě minimálně 5 000 korun, který obsahuje nejen green fee, ale především možnost netradiční hry dvojic na 18 jamek, přičemž vaším protivníkem ve sportovním klání se stane některá z vybraných slavných tváří. Do projektu se zapojili profesionální golfisté Jan Cafourek, Marek Nový či Klára Spilková, ale také další hvězdy ze světa sportu a kultury: například fotbalisté Libor Sionko, Petr Kouba, Radek Bejbl či Karel Poborský, hokejista Jaroslav Špaček, lyžař Ondřej Bank, trenér Tomáš Bank, podnikatel a filantrop Martin Roman či šéf pražské burzy cenných papírů Petr Koblic. Hrát se bude na různých hřištích napříč Českou republikou.

Zakoupením voucheru na webových stránkách www.hrajemeapomahame.cz navíc přispějete na dobrou věc! Výtěžek z prodeje získá Fond pomoci zdravotní péči Charity Česká republika (www.darujme.cz) a je určen na zajištění technologického i personálního rozvoje domácí zdravotní péče. Z jeho prostředků budou mimo jiné pořízeny mobilní kyslíkové koncentrátory, které významně pomohou řešit dýchací problémy spojené s nemocí Covid-19. Pacienty se středně těžkým průběhem onemocnění tak bude možné ošetřovat doma. Služba tím pomůže nemocnicím udržovat potřebnou kapacitu lůžek pro pacienty s těžkým průběhem této nemoci.

Připojte se i Vy k charitativnímu projektu „Hrajeme a pomáháme“ a vydejte se vstříc novým golfovým zážitkům!
---



Nedávno jsme na Jamce řešili vcelku bouřlivě předchozí akci: Hrát budeme, teď pomáháme. Tak jak vidíme tuto druhou úroveň, líbí se vám, nelíbí se vám? Je to dobrý marketing? Může to profíky přiblížit běžným lidem? Láká vás si s někým z golfově zvučných jmen za poplatek zahrát?

Aktuálně na https://www.hrajemeapomahame.cz/ 30 jmen:

1.JPG 2.JPG 3.JPG
 
Chápu bohulibost projektu a je super, že se takhle dokáží vybrat peníze pro potřebné. Ale já osobně mám osypky z toho, že bych si měl "kupovat" něčí pozornost, přítomnost, zájem,...
 
Na potkávání se se "slavnými" mám nedostatek sebevědomí....
 
poslední debata mě vyléčila z toho publikovat svůj názor 😁
(pššs ... počkám až dovezou Trumpa 😉)
 
Určitě bych vyfásla někoho, o kom bych netušila vůbec kdo to je - například nějakej fotbalista...takže bych byla zklamaná, že hraju jen s nějakým chlápkem místo slavné osobnosti. A možná by byl zklamaný i on, že bych z něj neomdlévala...
 
Reklama na fb říká, zahrajte si golf s Vámi vybranou osobností. Takže je evidetně možnost volby.
 
Přesně tak, je tam možnost volby. Já bych si chtěl zahrát s Klárou S., ale to bych nemohl říct doma. Navíc, co kdyby se do mě zakoukala, že? Rozvod na krku.....😅
 
Přesně tak, je tam možnost volby. Já bych si chtěl zahrát s Klárou S., ale to bych nemohl říct doma. Navíc, co kdyby se do mě zakoukala, že? Rozvod na krku.....😅
Klára není vdaná, takže rozvod nehrozí ;)
 
Klára není vdaná, takže rozvod nehrozí ;)
Naštěstí jsou už teetimy s Klárou vyprodané no. Teď vážně, kombinace profíka a krásné slečny nedělá mojí hře dobře, netrefil bych kloudnou ránu :)
 
Mně ta aktivita nepřijde špatná. Pro mě to ale není. Nedokážu si představit, že bych si kupoval čas kohokoli z těch osobností - některé z nich mám rád, některé mediálně méně. Ale to fakt jako je zážitek si jít s někým slavným za prachy zahrát? Dokážu si ještě představit, že tím někomu teoreticky udělám radost, jako dárek... v čem vidím přínos, že od mnohých by se mohl člověk něco golfového naučit. Abych se ale vyfotil s hvězdou na istáč? Nemusím, od toho mám kamarády se kterými si golf užiju víc. Nemusím tuhle zážitkovou turistiku pronájmu hvězdy :)

Líbila by se mi podobná možnost třeba i od "běžných" lidí, singlistů, kteří by mohli také poučit - pohyb na hřišti, přípravu, vždy je dobré vidět někoho, kdo něco umí, ať je to cokoli na živo - i tím, jak se pohyb, rutinu, přípravu, soustředění. Každá utrousená věta a postřeh může padnout na to správné místo a posunout mě dál. Nebo třeba i z jiného oboru, mediálně neznámých lidí. Pro osobní kontakt a takový ten networking, ale ano - 4 hodiny na hřišti, to může být pak velmi náročné peklo.
 
Zase moznost si pri golfu strihnout AZ Kviz... to se hned tak nevidi 😂
 
Ale jinak 5K s fee na Oaks je imho docela dobre value. Klara je docela hezka holka :)
 
Tahle lumpárna mi leze už krkem. Minimálně 3x denně mi na telefonu vyskočí push reklama. Agresivní, nechutné!
Teprve druhá aplikace, kde jsem nucen zablokovat notifikace.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom