Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TeeKreditka "GolfCut.cz"

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Asi nebudu jediný komu přišel majl s nabídkou "TeeKreditka s bonusem navíc".
Víte o tom někdo něco víc?
Například se tam nikde nedočtu ani průměrné zvýhodnění fee. Jen, že dostanu TeeCoiny. Ani na stránkách TeeTime ani na stránkách Golfcut. Kvůli hřištím, které mám rád a nejsou v ČGK (např.Dýšina,Dobruč) by mě to zajímalo, ale odrazuje mě nedostatek dostupných informací ... ???
 
Asi nebudu jediný komu přišel majl s nabídkou "TeeKreditka s bonusem navíc".
Víte o tom někdo něco víc?
Například se tam nikde nedočtu ani průměrné zvýhodnění fee. Jen, že dostanu TeeCoiny. Ani na stránkách TeeTime ani na stránkách Golfcut. Kvůli hřištím, které mám rád a nejsou v ČGK (např.Dýšina,Dobruč) by mě to zajímalo, ale odrazuje mě nedostatek dostupných informací ... ???
Po aktualizaci aplikace už je TeeKreditka i v ní.
 
Snažil jsem se už dřív dohledat nějaké informace. A dopadl jsem stejně jako ty. Ale pokud se to chce skutečně po tom pátrat, mám velmi dobrou zkušenost s podporou teetime, kde mě několikrát velmi ochotně a vstřícně pomohlo. (Info o multisport - které jsem ti pak sdilel, vratky fee a tak). Jak po tel tak po email.

Zkus?

Já úplně ten "kreditní" typ nejsem. Tak mě to tolik neláká... Přijde mi, že je to akorát dobře vymyšlený převod peněz nekam, kde to pak z nějakých důvodů propadne.
 
Aktualizuj si Teetime aplikaci, je tam volba Teetime a tam najdeš asi většinu informací
(viz screenshot části informační stránky)

Obecně mi to přijde jako „přednabitá karta” - takže ne „kreditka” ale „debetka” 🤭

9B1E31C6-1D67-43BD-A63D-CEEC3790D504.jpeg


Nicméně mi to přijde jako tlak na to, platit fee výhradně přes Teetime. Mě to přijde jako nevýhoda.
3CCA4CF1-E8EA-45C4-BA03-4FC7215507ED.jpeg
 
Prijde mi ze je to “penezenka” pro TeeTime. Teda jen ze si tam ulozis penize a pak platis z nich. Zadny bonus, krom teecoinu, v tom nevidim.
 
Prijde mi ze je to “penezenka” pro TeeTime. Teda jen ze si tam ulozis penize a pak platis z nich. Zadny bonus, krom teecoinu, v tom nevidim.
Viděl jsem to taky tak a v tom případě mi to přišlo takový trochu zbytečný. Tak jsem napsal dotaz na TT, a bylo mi obratem odpovězeno. Je to opravdu tak. TeeCoin je nastavený tak, že generuje 10% slevu. S bonusem za včasný nákup (do konce roku) je to tedy dohromady sleva 15%. Valný smysl to má tedy vlastně jen v případě, že to chceš někomu koupit jako dárek. ;)
 
Valný smysl to má tedy vlastně jen v případě, že to chceš někomu koupit jako dárek.

Mně to teda přijde i debilní jako dárek a nebo v tom tu výhodu moc nevidím myšleno v tržním prostředí dnešních fee a vůbec všech možných kombinací slev atp. Představ si, že tohle někomu pořídíš - a on třeba ve výsledku může mít lepší ceny díky již pořízenému čgk, multisportce, kreditce atp (kombinování slev není možné). Jasně, dá se argumentovat tím, že i v obchodech je "dárková karta". Ale asi nejsem ta správná cílovka a 5% (15%) slevy pro mě jako kupce nehraje roli v tom, že bych po tom hned skočil - zvlášť když vím, kolik je různě všude produktů a možností.

Přijde mi to od teetime celé takové nedotažené. Jako rychle zrealizovaný nápad, aby byl... ale nějak v tom nevidím ten vau efekt. Třeba ale jen špatně koukám.
 
Nevím, třeba nějaký podnikatel, který je schopen to dát do nákladů apod, to může být pro něho zajímavé. Nevím... ale souhlasím, já v tom taky krom Teecoinů a 5% nevidím nic....
 
Mně to teda přijde i debilní jako dárek a nebo v tom tu výhodu moc nevidím myšleno v tržním prostředí dnešních fee a vůbec všech možných kombinací slev atp. Představ si, že tohle někomu pořídíš - a on třeba ve výsledku může mít lepší ceny díky již pořízenému čgk, multisportce, kreditce atp (kombinování slev není možné). Jasně, dá se argumentovat tím, že i v obchodech je "dárková karta". Ale asi nejsem ta správná cílovka a 5% (15%) slevy pro mě jako kupce nehraje roli v tom, že bych po tom hned skočil - zvlášť když vím, kolik je různě všude produktů a možností.

Přijde mi to od teetime celé takové nedotažené. Jako rychle zrealizovaný nápad, aby byl... ale nějak v tom nevidím ten vau efekt. Třeba ale jen špatně koukám.
Naprosto souhlasím. I jsem podobně argumentoval, když jsem si s nima dopisoval. Reakce byla v tom smyslu, že mě chápou, ale stejně se domnívají, že i tak je to zajímavý produkt. Nemělo smysl jim to dál vymlouvat.;)
 
Jako rychle zrealizovaný nápad, aby byl
Projekt GolfCut je tu od roku 2011 pokud se nepletu. To, že o něm nikdo neví samo o sobě poměrně dobře demonstruje, jak je funkční...
 
Projekt GolfCut je tu od roku 2011 pokud se nepletu. To, že o něm nikdo neví samo o sobě poměrně dobře demonstruje, jak je funkční...
Co vím, ještě v roce 2016 se tam daly nakoupit balíčky fee, ale teď už se z toho podle mě stala pouze výhybka pro členy "Erste premier" do TT.
 
Projekt GolfCut je tu od roku 2011 pokud se nepletu. To, že o něm nikdo neví samo o sobě poměrně dobře demonstruje, jak je funkční...
GolfCut býval dobrej, člověk jim napsal, pořádám výlet pro 4 flighty, destinace Morava a oni udělali nabídku na míru za cenu, na kterou jsem se nebyl schopen individuálně dostat. Ted je tam zcela mrtvo.
A zvýhodněná fee už neprodávají, nejde se tam přihlásit, prostě dead. Přijde mi to, že to Teetime koupil a posílá to z týhle adresy.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom