Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

MyGolfSpy.com TaylorMade na prodej

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Máte volné 2 miliardy $? Pak můžete mít vlastního výrobce golfového vybavení 😉
77F41FA0-564A-48FE-B1D5-07B11D329FF8.jpeg
 
Vlastní golfová značka nebo 6000 hořehledských kurníků? Já mám jasno...
 
Vlastní golfová značka nebo 6000 hořehledských kurníků? Já mám jasno...
Jeden kurník za 7,2 mil. Kč - to ho máš ze zlata a vykládaný diamantama? 🤭
 
Jeden kurník za 7,2 mil. Kč - to ho máš ze zlata a vykládaný diamantama? 🤭

Ha, reklamace u Jobse - iPhone neumi v kalkulacce “na vysku” zadat vic nez 200 000 000! Takze spravne, kurniku by bylo 60 000:)
 
Ha, reklamace u Jobse - iPhone neumi v kalkulacce “na vysku” zadat vic nez 200 000 000! Takze spravne, kurniku by bylo 60 000:)
Musíš si iPhone položit na šířku 🤭
Hele moc si to nevylepšil - teď je kurník za 720 tis. Kč - to je vozíš v Superbu? 😂
 
Musíš si iPhone položit na šířku 🤭
Hele moc si to nevylepšil - teď je kurník za 720 tis. Kč - to je vozíš v Superbu? 😂

😄😄...jeste jsem prehlidl ty dolary. Takze na to seru a vracim se zpatky na zakladku:))
 
😄😄...jeste jsem prehlidl ty dolary. Takze na to seru a vracim se zpatky na zakladku:))
Hele, docela to chápu. Mě taky od té doby, co mám single HI, dělají problém počty přes 100 🤭😂
 
Vlastní golfová značka nebo 6000 hořehledských kurníků? Já mám jasno...
Doufám, že ty máš jasno ? Kurník, včelín a k tomu resort to je jistota, protože TM je pouze nápis, dnes je a zítra není , to je stejné jako s “ fajfkou”. Myslím si , že ty umíš počítat i nad sto a nikdy si z toho nic nebudeš dělat , když budeš účtovat, já osobně bych chtěl v životě počítat nad sto, protože si říkám, že jsem cca v půlce života.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom