Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Svobodné Hamry za 300,- spolhra 2018?

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Byl by zájem, předběžně do Svobodných Hamrů za 300,- ve všední den s nesoutěžným výsledkem?

Neřeknu zatím, jaké datum, a je jasné, že by se vidělo, jak co komu vyjde, ale orientačně, když by vám to vyšlo, byli byste ochotni vyjet, složit se do aut, a udělat si za rok výlet? Pokud ano, tak bych jich pár koupil do zásoby.
Nemuselo by špatné být i tam někde nějaké lowcost ubytko. Cena více, než příznivá. :)

http://www.golfoveslevy.cz/green-fee-sleva-golf-svobodne-hamry-a806.html

Kdo by měl hodně předběžný a nezávazný zájem?
 
Upraveno:
Ve Svobodnejch Hamrech jsem byl jednou vloni a líbilo se mi tam. Kdyby to nebyla taková dálka, jezdil bych tam častěji. Takže za mě ano, ale chtělo by to v pátek, abychom tam pobyli na pivku do soboty. Jak už jsem psal, je to pro mě dost daleko na votočku.
 
Ve všední den = když mi na to klapne čas a budu si moct vzít dovču, tak předběžně a nezávazně by mě to zajímalo :)
 
Tam jsem ještě nebyl, rád se přidám na hru. Budu se ale vracet domů.
 
já bych jela, poznat nový hřiště, kam bych se sama nevypravila, taky upřednostňuju pátek nebo dost dopředu termín, abych mohla zrušit práci další den
 
Rad bych jel, kdyz jsem to vymyslel :D ale urcite bude zalezet na terminu :)
 
Ok, vezmeme jich tedy několik na příští sezónu, předpokládám, že by to byl pátek. Vezmu variantu jen pro všedni dny, a pak to bude, kdo dřív přijde, dřív bere. Případně si nějak dokoupí z různých svých možností. Termín dáme dohromady do konce ledna, chtěl bych mít roční kalendář v podstatě připravený právě do konce ledna pro většinu akcí, vyjma ad hoc akce. Díky za potvrzení zájmu, koupím je (a přinejhorším tam strávím dlouhou dovolenou, když pak nikdo nepojede :)

http://www.golfoveslevy.cz/green-fee-sleva-golf-svobodne-hamry-a806.html
 
Upraveno:
Hamry jsem zatím obešla dvakrát jako divák, líbí se mi, takže si je ráda zkusím zahrát.
 
koukám, že v preferencích vede pátek, tak doufám, že to bude odpoledne, abych nějaký pozdější čas stihl :up:
 
Tato lokalita je mi celkem milá. Rodiče mají nedaleko chatu. spolhra je mi celkem jedno, jestli víkend nebo všední den
 
Také se hlásím a je mi jedno, jestli tak nebo onak :)
 
Tato lokalita je mi celkem milá. Rodiče mají nedaleko chatu. spolhra je mi celkem jedno, jestli víkend nebo všední den
No vida, přespolní maj kde přespat.;)
 
No vida, přespolní maj kde přespat.;)
máš pravdu, já mám kde přespat. Pro tebe je to stejně strašně daleko....;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom