Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Startuje LIV Golf 2024: noví hráči, nový tým, spousta přestupů a dvě divoké karty

Podle vlasů a hodinek to bude určitě Tommy Fleetwood. Zrovna nedávno byl u Ricka Shielsa a něco málo o nich řekl
 
Je nutne uznat, ze LIV hracsky vyrazne posiluje. Sbiraji jednu hvezdu za druhou. Ale stoji je to strasne penez (ale maji jich temer neomezene mnozstvi) a sledovanost nemaji nic moc. Trochu me to primelo k tomu, abych se zamyslel, proc se vlastne divam v TV na golf. Taky jsem mel pri zapnuti TV chvili ted na ET na tech africkych a asijskych turnajich pocit, ze to pole neni dost hvezdne - mam se na to divat? A pak jsem se dival (na sobotni a nedelni kola, obvykle koukam ze zaznamu a zrychlene) a bylo to super. Obdobne turnaj na PB - hrozne jsem se nesil na nedelni kolo - skoda, ze zruseno (prvni tri kola tam nekoukam nikdy kvuli tomu, ze se to hraje na trech hristich stridave a to me fakt nebavi, bez ohledu na to, kdo tam hraje). No tak pomalu zjistuju, ze ja se vlastne na to nedivam kvuli hvezdam, konkretnim hracum, ale taky kvuli konkretnim hristim, ktera jsou znama a maji "hvezdny" layout, k tomu tradice PGA/ET, turnajovy mod hry, atd. (uz chybi jen cesky hrac). Hraci i LIV mozna trochu podcenuji, ze to proste neni o nich jako jednotlivcich, ale o hre jako celku. A golf je v tomhle trochu specificky, on ten rozdil v kvalite (ktery pri primem srovnani muze byt rozhodujici - jako kolikrat si prihraju do birdie pozice o metr bliz nebo ne a jestli dam o dva puty za 18 jamek vic nebo min) neni v TV az tak znat - a pri vsi ucte k Rahmovi, DJ, atd. - nikdo z nich neni a nebude TW. A kdo z nas si pamatuje layout Mayakoby nebo nejakeho hriste v Las Vegas, kde se hraje LIV? A proti tomu treba na PB si pamatuji skoro kazdou jamku a to jsem tam nehral :) Stejne tak WM Phoenix a dalsi turnaje. Tak mozna by LIV mela spis zkusit pretahnout do svoji tour tyhle hriste.... a asi by museli koupit skoro vsechny top hrace, od toho teda nejsou az tak daleko, jeste zbyva tak 100 a jsou tam - jen ten format pak budou muset zmenit.
 
JObdobne turnaj na PB - hrozne jsem se nesil na nedelni kolo - skoda, ze zruseno (prvni tri kola tam nekoukam nikdy kvuli tomu, ze se to hraje na trech hristich stridave a to me fakt nebavi, bez ohledu na to, kdo tam hraje).
PB se letos nově hrálo jen na dvou hřištích, takže už sobota se hrála jen na PB. A má to tak být i do budoucna.
 
IMG_4434.png
 
Já jsem z toho velmi smutný, není to můj šálek kávy. Bohužel všechny moji oblíbenci již hrají na LIV a PGA je opravdu personálně chudší ségrou. Určitě vstanou nové hvězdy, otázkou jak dlouho vydrží, než je přeplatí. A navíc PGA na Eurosportu je fakt zážitek, samý reklamy. Pořád si myslím, že se musej domluvit, tohle je i z hlediska marketingu a diváckýho zájmu cesta do pryč …
 
Já jsem z toho velmi smutný, není to můj šálek kávy. Bohužel všechny moji oblíbenci již hrají na LIV a PGA je opravdu personálně chudší ségrou. Určitě vstanou nové hvězdy, otázkou jak dlouho vydrží, než je přeplatí. A navíc PGA na Eurosportu je fakt zážitek, samý reklamy. Pořád si myslím, že se musej domluvit, tohle je i z hlediska marketingu a diváckýho zájmu cesta do pryč …
Taky jsem dal včera přednost LIV........holt takový "souboj Titánů" v jednom flightu o vítězství (Rahm, DJ a DeChambeau) PGA bohužel jen tak nenabídne.....:(.
Jinak s ES a reklamama souhlas....sleduju zásadně se zpožděním a reklamy přetáčím.
 
Taky vám včera při LIV zvuk předbíhal obraz? Sledoval jsem na O2 TV a bylo to skoro o dvě vteřiny. Dokonce i český komentář byl rychlejší. Na nervy!

Pak ta show na PGA v aréně 16. jamky byla dobře zběsilá, možná víc, než obvykle.

Jo, věřím, že je teď v Nevadě i v Arizoně velká zima, ale ty kapuce u mikin mi už připadají přesmíru golfové etikety.
 
Díval jsem se chvilku až dnes ráno a né moc pozorně. Včera jsem dal přednost Leverkusenu s Bayernem a udělal jsem dobře. 04 hraje skvělel fotbal !!! Nejen u sebe zaznamenávám výrazně menší zájem o televizní golf. Dříve jsem ho hltal celý víkend, ale teď po přesunu na Eurosport a vznikem LIV, mi je to dost volný. Pokud to nezkorigujou, bude to problèm i na tak skvělou soutěž jako je RC. Inovace jsou potřeba, ale odsuď, potuď!
 
Dal jsem LIV tento týden ještě jednou šanci a musím své předchozí tvrzení jak je to úplně naprd poopravit. Vlastně mi vadí jen ta hudba, z mého pohledu spíš vlastně kravál. Ostatní co se týče přenosu mám pocit dost vylepšili.
Jestli hrajou v kraťasech a mají chlupaté nohy mi je šumák, měli bychom být féroví, u dam si taky nikdo nedovalí napsat, že se na to nedá koukat protože některá má velkej zadek třeba. Golf předvádějí parádní.
 
Taky vám včera při LIV zvuk předbíhal obraz? Sledoval jsem na O2 TV a bylo to skoro o dvě vteřiny. Dokonce i český komentář byl rychlejší. Na nervy!
U mě obraz i zvuk v pohodě sladěn....sledováno přes Kuki TV.
 
IMG_9529.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom