Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Spiranac a DeChambeau společně na golfu. A "válečná sekera" byla zakopána

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Spiranac a DeChambeau společně na golfu. A "válečná sekera" byla zakopána (GolfExtra.cz)

Není to tak dávno, co proslulá influencerka Paige Spiranac nevynechala ani jedinou příležitost, aby kritizovala, nebo si aspoň ironicky rýpla prostřednictvím sociálních sítí do Brysona DeChambeaua. Teď to vypadá, že po osobním setkání s 30letým Američanem hrajícím na LIV Golf, společném golfu a natáčení videa na YouTube byla válečná sekera zakopána. A to hodně hluboko.

Pokračovat ve čtení...
 
A to hodně hluboko.

Tomu říkám štěstí nechtěného. Robot 19 jamky přebírá při importu článku zpravidla nějaký výsek - tam kde ho rss zdroj umožňuje. A nevím, jak vy... ale většinou přelítnu nějakým rychlostním čtením obsah článku, zpravidla nadpis... a pak něco, co tak opticky chytne. Takže jsem si z toho převzal zkratku "Spinarac a Dešampó spolu na golfu...., osobní setkaní... a to hodně hluboko."

Musel jsme to rozkliknout, abych zkontroloval, jestli náhodou se ze zdroje nestala stránka s úplně jiným zaměřením. :-D
 
Upraveno:
...Takže jsem si z toho převzal zkratku "Spinarac a Dešampó spolu na golfu...., osobní setkaní... a to hodně hluboko."

Musel jsme to rozkliknout, abych zkontroloval, jestli náhodou se ze zdroje nestala stránka s úplně jiným zaměřením. :-D
Pozor, bruslíš na hóóóóóóódně tenkém ledě.
Abys také nezabředl mezi nás, šovinistická 🐖. 🤭

Pamatuj - „Mravnost nade vše" 😂
 
Pozor, bruslíš na hóóóóóóódně tenkém ledě.
Abys také nezabředl mezi nás, šovinistická 🐖. 🤭

Pamatuj - „Mravnost nade vše" 😂
Miluju politickou nekorektnost:
Ty seš nějakej vopatrnej, Mirečku, já bych třeba klidně napsal, že soudružku Spiranac bych klátil. Jsem už skoro rozvedenej, tak to napsat můžu. Jiná věc je, že vona mě asi ne. Jsem realista.
Moje finanční pohlednost na ni nestačí, no.
 
Miluju politickou nekorektnost:
Ty seš nějakej vopatrnej, Mirečku, já bych třeba klidně napsal, že soudružku Spiranac bych klátil. Jsem už skoro rozvedenej, tak to napsat můžu. Jiná věc je, že vona mě asi ne. Jsem realista.
Moje finanční pohlednost na ni nestačí, no.
Tak je otázkou, zda tvoje „finanční pohlednost" by pro ni nebyla jen kapesné 🤭😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom