Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Solheim Cup

Dalibor7

Aktivní člen
Jméno
Libor
Klub
GC Brno
HI (HCP)
11,6
Inzeráty
2
Už druhý den sleduji Solheim Cup (vysílá Premier Sport 2), krásné hřiště, silné sestavy, řada skvělých ran, ale český komentář je to nejhorší, co jsem za dlouhou dobu ve sportu slyšel.
Fandit je naprosto v pohodě, ať na hřišti nebo na tribunách, ale komentátor by měl zůstat aspoň trochu nad věcí.
Hlášky typu Ale to je škoda, Američance se ta rána bohužel povedla... jsou pro mne za hranou.
 
Už druhý den sleduji Solheim Cup (vysílá Premier Sport 2), krásné hřiště, silné sestavy, řada skvělých ran, ale český komentář je to nejhorší, co jsem za dlouhou dobu ve sportu slyšel.
Fandit je naprosto v pohodě, ať na hřišti nebo na tribunách, ale komentátor by měl zůstat aspoň trochu nad věcí.
Hlášky typu Ale to je škoda, Američance se ta rána bohužel povedla... jsou pro mne za hranou.
Jj.......taky jsem si dopoledne pustil foursomy (přes stream na Sky Sports.....takže v AJ:)) a ty týmové soutěže jsou fakt supr......začal jsem se na ten Ryder Cup těšit ještě víc:)
 
Jak finguje ten stream?
Já jsem koukal tady.....https://stream.crichd.live/sky-sports-golf-live-streaming-hd-14.......................ale určitě těch možností bude víc. Nečekej ale kvalitu v HD.....a taky se to občas sekne. Jo a nevím, jestli se to dá pustit zpětně.....
 
Myslím, že jak p. Lorenc tak pi.Janáčková to zvládají dobře. Rozhodně komentují lépe než p. Bosák. Jsou to taky jenom lidi, tak proč si trochu nezafandit. Komentují to pro nás a ne pro celý svět.
 
Myslím, že jak p. Lorenc tak pi.Janáčková to zvládají dobře. Rozhodně komentují lépe než p. Bosák. Jsou to taky jenom lidi, tak proč si trochu nezafandit. Komentují to pro nás a ne pro celý svět.
Nasazením Čeňka Lorence se to výrazně zklidnilo a zlepšilo, ovšem první tři rundy na PS2 komentovaly jen naše hráčky a přišlo mi, že si s přípravou moc práce nedaly (při mnohahodinovém přenosu nestačí informace typu hráč X hraje 3.ránu, a fanděním to moc nevylepšily). Snad jen Sára Kousková to zvládla se ctí.

BTW, každá televize komentuje jen pro své diváky, ale třeba v USA jsem si při sledování PGA v TV nevšiml, že by komentátor projevil radost nad chybou evropského hráče.
 
Nechte komentátory komentátorama......hlavně že to byla úchvatná podívaná:up:. Viděl jsem to asi od 12.jamky poslední dvojice, ale bylo to dechberoucí.......Evropa vede 15,5:12,5 aby za doslova za pár minut byl stav 13:15, pak Hedwall neskutečně otočila......ale Nelinka Kordová se ještě cukala:D. No a nakonec pat na obhajobu dala domácí hráčka:). Jestli bude takový drama i Ryder Cup, tak se máme na co těšit!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom