Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Sledujete český golfchannel?

Sledujete český golfchannel?

  • - Jiné

    Hlasy: 0 0,0%
  • + S programem českého GolfChannelu jsem poslední dobou (2021): Spíše spokojený

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    33

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
sledujetegolfchannel.png


Mnoho kabelových, satelitních a internetových TV služeb přináší už nějaký pátek (hodně pátků) do českých domácností český golfchannel. Aktuální program a pár dalších info české lokalizace tohoto světového kanálu viz www.golfchannel.cz. Máte tento kanál předplacený? Sledujete ho pravidelně? Nebo golf v TV sledujete jinde? Nebo golf v TV není nic pro vás?

Viz anketa. Plus slovní doplnění vítáno.
 
Upraveno:
Já si pravidelně kupuji balíček Sport na Telly na tu nejkratší dobu (tuším 14 dní), když se koná nějaký major. Předplacený kanál na celý rok by mi doma neprošel: "ještě, aby to běželo v TV po celý den" 🙂
 
Dříve jsou koukal hodně, to ale bylo na co. Po loňském "vylepšení" programu už téměř vůbec. Přesedlal jsem na Eurosport. Sice dost často dávají přednost tenisu před PGA, ale alespoň něco živě vysílají.
Obecně na televizi koukám vpodstatě jen na Netflix a sport na Telly. Taky si platím balíček Sport a koukám na šipky, kulečník a golf.
 
Občas kouknu na GolfChannel o víkendu, když jsem doma a mám to jako kulisu, pokud je to přímý přenos. Ale nesleduju na tom cíleně akademie atp.
Pak jsem si pořídil i Eurosport, více méne kvůli lyžím a nyní i golfu, nakonec jsme přešel na aplikaci Eurosportu (vyšlo to levněji než dodatečný balíček u Kuki), kterou mám v televizi.
 
Mám O2TV, tzn. v nabídce je i vše sportovní - GolfChannel, Eurosporty, Novasporty,...Před pár lety jsem u toho seděl skoro každý víkend a byl z GolfChannelu nadšený. Poslední rok jsem to snad už ani nezapnul, protože vlastně nedávali nic. Masters bylo na ČT4, teď návrat Tigera na Eurosportu. Dle mého nevysílali ani jeden major, takže tak nějak přestávám rozumět tomu, proč se ta televize tak jmenuje:).
 
Po tom, co většinu "lepších" turnajů pořídil Eurosport 2, tak Golf Channel sleduju minimálně, občas kouknu když hraje Nelly :)

Navíc jsme kvůli tenisu na E2 pořídil i Golf.tv
 
Co GC přestal vysílat PGA, tak už na něj koukám minimálně (sem tam LPGA s Nelly, výjimečně i Evropskou když je tam na koho koukat). Jinak už jen E2.
 
Mám to stejně jako @ligi
 
Mám O2TV, tzn. v nabídce je i vše sportovní - GolfChannel, Eurosporty, Novasporty,...Před pár lety jsem u toho seděl skoro každý víkend a byl z GolfChannelu nadšený. Poslední rok jsem to snad už ani nezapnul, protože vlastně nedávali nic. Masters bylo na ČT4, teď návrat Tigera na Eurosportu. Dle mého nevysílali ani jeden major, takže tak nějak přestávám rozumět tomu, proč se ta televize tak jmenuje:).
Právě že krom Masters vysílali všechny majory i WGC a Ryder Cup, ale když slyším Mika Hrubého, tak mě přejde chuť těch pár zbývajících zajímavých turnajů sledovat.
 
Těšila jsem se, že bude víc golfu, když bude na Eurosportu, ale z toho jsem úplně znechucená. A na GCH se dá koukat jedině, když nekomentuje Hrubý. Bohužel jsem přišla o možnost přepnout na originální komentář a tak je to na prd. A to má Discovery smlouvu s PGA na 10 let. :confused:
 
Těšila jsem se, že bude víc golfu, když bude na Eurosportu, ale z toho jsem úplně znechucená. A na GCH se dá koukat jedině, když nekomentuje Hrubý. Bohužel jsem přišla o možnost přepnout na originální komentář a tak je to na prd. A to má Discovery smlouvu s PGA na 10 let. :confused:
Jj....Mike Hrubý je strašnej:down:. Ale E2 celkem jde, ne?.....Jasně, je tam hodně furt stejnejch reklam (ale to na GC taky) a někomu možná může vadit Alan Babický....ale ten tam taky není každej víkend......
 
Jj....Mike Hrubý je strašnej:down:. Ale E2 celkem jde, ne?.....Jasně, je tam hodně furt stejnejch reklam (ale to na GC taky) a někomu možná může vadit Alan Babický....ale ten tam taky není každej víkend......
Reklamy mi nevadí, koukám většinou až druhý den, tak je přetáčím, ale spíš mi vadí, že když je skoro jakýkoliv tenis, je tenis a golf nedají ani ze záznamu. Je to stejné, jako když býval golf na ČT, zkrátka sportů je moc a času málo. A taky mi vadí, že když už je v TV tenis, tak nedají golf aspoň na playeru. Alan Babický jak kdy, ale dá se vydržet a někdy mě i baví :D
 
Golfchannel teď žije pouze z Eurpean tour. Po fúzi ET a PGA si myslím, že i toto se chýlí ke konci.

Pořád lepší než ČT s MASTERS. To co předvedli na posledním MASTERS mě celkem rozčílilo.

NA Eurosport ani nekoukám, protože se tam vysílá v podstatě osekaný GOLFTV s tunou reklam a blým komentářem. takže volím GOLFTV.
 
Reklamy mi nevadí, koukám většinou až druhý den, tak je přetáčím, ale spíš mi vadí, že když je skoro jakýkoliv tenis, je tenis a golf nedají ani ze záznamu. Je to stejné, jako když býval golf na ČT, zkrátka sportů je moc a času málo. A taky mi vadí, že když už je v TV tenis, tak nedají golf aspoň na playeru. Alan Babický jak kdy, ale dá se vydržet a někdy mě i baví :D
Jj.....taky nechápu, proč ten golf nedají jako variantní řešení na player. A reklamy přetáčím též:D
 
Když ještě dávali PGA na GC, tak jsem, až na opakující se reklamy, byl spokojen. Komentátory jsem neřešil, protože jako fanoušek Slavie jsem zvyklý na ještě větší esa na O2. To je úplně jiná liga :D
Eurosport mně šíleně vadí s reklamou/upoutávkami v souvislosti s tím, že ji kolikrát sází totálně necitlivě vzhledem k dění na hřišti a přišlo mně, že i ta frekvence byla daleko vyšší než na GC. Vyřešil jsem to tedy Golf.tv a jsem v klidu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom