Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Šlajze!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Téma pro vybití frustrace. Neříkejte, že se někdy z golfového prostředí, své hry, aut na parkovišti golfového resortu, rozhodčích, hráčů, neochotných servírek, připálených jídel, zničených greenu, prudících zákazníků necítíte flustrováni. Samozřejmě jako správný gentlmen či dáma udržíte patřičnou golfovou pokerface a mávnete nad tím s úsměvem na místě rukou. Ale pak to bobtná a bobtná a prostě musí to ven! Prostě zakřičme golfově: Šlajze!
  • pro osobní subjektivní šlajzy z golfového prostředí (prostě, vše co se i vzdáleně týká golfu)
  • bez vulgarit a pokud možno nejmenovat (není-li nutné a zvlášt, pokud pisatel tu nemá své plné jméno :)
  • každý šlajz je potřeba zakončit zvoláním "Šlajze!" Tím se uvolní karma a zase je krásně na světě!
  • komentáře jsou možné, nicméně pokud není co konkrétního říct, ideální je využívání Shotů (ke komentářům Šlajze nepíšeme), nehádáme se tu, pamatujme na to, že ideální bylo se vždy ozvat na místě, tady je to čistý a nefalšovaný výkřik čisté frustrace :)
  • je to moderované, tzn. může být smazané cokoli kdykoli. Howgh. Šlajze!
Klikněte na "SLEDOVAT" v pravém horním rohu tohoto tématu, ať ho máte pro ulevení hned po ruce mezi svými Sledovanými!
 
Upraveno:
Dneska ráno v Hodkovičkách. Čekám na desky, dávám si snídani, vynikající vajíčka ve skle (btw. moc dobré), sám v restauraci, pohoda, klid, sluníčko vychází. Jsem tam skorem sám. Tu přijde starší viditelně emancipovaná dáma, boty na podpadkách. Ty podpadky dupou, hlasitě objednává, stěžuje si na nějaký rozlitý med na stole či co a pak si sedne ke svému stolu, vytáhne notebook a ejhle... startovací znělka Woken. Pak jí tam furt pípá nějaký messenger. A nakonec si pustí video se zvukem na facebooku. A mám po klidném ránu, rozjímacím ránu. Šlajze!
 
Včera Zbraslav kolem sedmé večer. Moc mě mrzí, že jsou mezi námi postižení, k tomu slepí, arogantní a mají červený sporťák. Btw. parkoviště bylo prázdné. Co k tomu říct... snad jen Šlajze!

IMG_20170510_185211.jpg
 
Upraveno:
Ehm, nedalo by se zvolat něco jiného, než moje příjmení:D?

Nešlo :). Je to se "z" a bylo to dřív, než jsem tě znal. Už na levném golfu, když tam bylo chvilku fórum. Btw. ale slibuju Ti, že si při šlajzu na Tebe cíleně ani nevzpomenu. :)
 
Upraveno:
Nešlo :). Je to se "z" a bylo to dřív, než jsem tě znal. Už na levném golfu, když tam bylo chvilku fórum. Btw. ale slibuju Ti, že si při šlajzu na Tebe cíleně ani nevzpomenu. :)
Tak jo, nebudu si to brát osobně:) Ano, při odpalu se na mě snaž zapomenout:D
 
Včera Zbraslav kolem sedmé večer. Moc mě mrzí, že jsou mezi námi postižení, k tomu slepí, arogantní a mají červený sporťák. Btw. parkoviště bylo prázdné. Co k tomu říct... snad jen Šlajze!

Zobrazit přílohu 1146
nezapomeň, že invalidní papíry můžeš dostat i na hlavu :D
 
Tak nevím, hodí se to sem?
Dnes zážitek dne: U nás na drivingu na Zbraslavi. Takhle si skončím trenink dětí a vidím, jak na druhé straně drivingu dva adolescenti kradou míče do batohu. Nu co, vezmu si z bagu 4i a jdu lehkým krokem přes driving maskován celozelenym outfitem k nim. Přibližně na 150m vzdálenosti nasadím k mohutnému finiši, chlapci mne zbystří a vemou nohy na ramena, já se nevzdávám a po 200m sprintu je z jejich náskoku pouhých 20m. Vyběhnu na prašnou cestu a hoši nikde, jo hošánci to jste udělali chybku. Nacházím je ve křoví jak křepelky na vejcích.
Myslel jsem, že už v životě nebudu běhat. Ale, jak se zdá, asi se půjdu nechat zaregistrovat na fačr a půjdu pomoct Bohemce se záchranou ligy.
 
Tak nevím, hodí se to sem?
Dnes zážitek dne: U nás na drivingu na Zbraslavi. Takhle si skončím trenink dětí a vidím, jak na druhé straně drivingu dva adolescenti kradou míče do batohu. Nu co, vezmu si z bagu 4i a jdu lehkým krokem přes driving maskován celozelenym outfitem k nim. Přibližně na 150m vzdálenosti nasadím k mohutnému finiši, chlapci mne zbystří a vemou nohy na ramena, já se nevzdávám a po 200m sprintu je z jejich náskoku pouhých 20m. Vyběhnu na prašnou cestu a hoši nikde, jo hošánci to jste udělali chybku. Nacházím je ve křoví jak křepelky na vejcích.
Myslel jsem, že už v životě nebudu běhat. Ale, jak se zdá, asi se půjdu nechat zaregistrovat na fačr a půjdu pomoct Bohemce se záchranou ligy.
Teď už jen čekám na to finále. 4i v ruce, adolescenti vytažený za uši z křoví a...[emoji3]
 
Teď už jen čekám na to finále. 4i v ruce, adolescenti vytažený za uši z křoví a...[emoji3]
Po tlamě nedostali. Kontakt na jednoho z nich, telefon na matku, předán managmentu klubu, neb chlapci si zvolili dopracování, než volání čertů.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom