Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sauronovy pokusy o golf

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Jsem středněvěký venkovský advokát, jehož golfové ambice vzaly za své po přiznání si vlastních limitů nervosvalové koordinace.
Mám HCP kolem 26 a neváhám jej použít.
Golf hraju asi 12 let a už to moc nežeru, je to pro mne zábava a relax. Předloni jsem propadl běhání a tak mívám v sobotu dilema, zda si dát devítku, nebo 20km v tempu 5:40/km. Z toho běhu člověk víc zhubne, a já dost rád vařím. Krom toho jsem vymyslel, s kamarádama zrealizoval a udržuji koncept Dámských běhů na Mělníku, více zde https://www.facebook.com/groups/1638677266343729/. Taky se zkouším nějak kvalitně hýbat, třeba na seminářích www.petrruzicka.com.
Manželka hraje, a protože je šikovnější, bude brzo hrát líp, než já.
Bydlím v tradičním maločeském Senochrupově u soutoku Labe a Vltavy, kde golfové hřiště nebude nikdy, protože všechny pozemky tady vlastní Jiří Lobkowicz, který se prohlašuje za podnikatele evropského formátu. Co se golfu týče se to projevuje tak, že všechny golfové projekty zabil požadavkem na pronájem pozemků za cenu odpovídající nájemnému za byt na Václaváku. Překvapivě mu to nikdo nechce platit, tak aspoň rozoral zdejší letiště, a občas něco prodá, aby se jeho nová manželka nedověděla, že Jyřyk je už zase v exekuci.
Hraju rád, a teď co se mi obnovilo jedno starší zranění, tak nemůžu běhat. No, vysněný maraton letos asi nebude, třeba snížím HCP. Nebo se konečně naučím tu stojku, to bych taky rád .....
Klubově jsem doma v Terezíně.
 
Ahoj, vítej na fóru. :)

To s těmi běhy je naprosto parádní koncept, zkusím se inspirovat, díky za tip!
Ke golfu si se dostal jak?
 
Potvrdil si mi domenku, ze v mordoru nejsou golfova hriste!
 
Ahoj, vítej na fóru. :)

To s těmi běhy je naprosto parádní koncept, zkusím se inspirovat, díky za tip!
Ke golfu si se dostal jak?


V roce "dávno" jsem absolvoval nějaký program pro nehráče na jednomu komerčním turnaji a zahrál na Publicu na Konopišti 100m sedmičkou, což ve mně vyvolalo pocit TO CHCI
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom