Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pytlíky na peníze - sázky!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Letos v sezóně plánuji investovat a vyhrávat na golfu - tzn. obahatit si hru o výhranné korunky za jamkou. Mělo by se to podařit, pokud nebude pravidla vymýšlet a skóre počítat @mkopcak se svými ranami k dobru, když zrovna vyhraju. :-D

A na takové dny je potřeba mít patřičný pytlíček. Tak o víkendu, když jsem dělal dřevník, jsem od @kristyna dostal takovýtoho vesmírnýho krasavce! Tam se vejde desetikaček!

8FC0BA57-F19B-4B40-A63F-09F03BC3173B.jpeg

Taky máte? ;)
 
Upraveno:
Letos v sezóně plánuji investovat a vyhrávat na golfu - tzn. obahatit si hru o výhranné korunky za jakou. Mělo by se to podařit, pokud nebude pravidla vymýšlet a skóre počítat @mkopcak se svými ranami k dobru, když zrovna vyhraju. :-D

A na takové dny je potřeba mít patřičný pytlíček. Tak o víkendu, když jsem dělal dřevník, jsem od @kristyna dostal takovýtoho vesmírnýho krasavce! Tam se vejde desetikaček!

Zobrazit přílohu 28763

Taky máte? ;)
Není to pytlík na kuličky? Myslím hliněnky nebo skleněnky 🤭😂
 
Není to pytlík na kuličky? Myslím hliněnky nebo skleněnky 🤭😂

Může být. Když mi to moc nepůjde, tak operativně se změní. :) Ale úkol byl: potřebuji mincovník. A aby se do toho vešla ruka. A hodně výher!
 
Letos v sezóně plánuji investovat a vyhrávat na golfu - tzn. obahatit si hru o výhranné korunky za jakou. Mělo by se to podařit, pokud nebude pravidla vymýšlet a skóre počítat @mkopcak se svými ranami k dobru, když zrovna vyhraju. :-D

A na takové dny je potřeba mít patřičný pytlíček. Tak o víkendu, když jsem dělal dřevník, jsem od @kristyna dostal takovýtoho vesmírnýho krasavce! Tam se vejde desetikaček!

Zobrazit přílohu 28763

Taky máte? ;)
Tak ještě požádej Kristínku ať ti ho těma desetikačkama naplní a pak průběžně doplňuje. Mám takový tušení, že ty to sám nebudeš stíhat doplňovat. 🤫😜
 
Tak ještě požádej Kristínku ať ti ho těma desetikačkama naplní a pak průběžně doplňuje. Mám takový tušení, že ty to sám nebudeš stíhat doplňovat. 🤫😜

To říkáš jen proto, že ty žádný takový fešný pytlíček nemáš a závidíš :)
 
Tak pytlík je fajn ( když je z lásky darovaný👏 ), ale praktičtější je plastová lahvička od léků nebo od doplňků stravy! A podle velikosti mince se vybere průměr flaštičky.👍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom