Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Proč je golf tak složitý?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Proč je golf tak složitý? (GolfDigest.cz)

KOMENTÁŘE > Naučit se jezdit na kole zvládne v podstatě každý, a to už v relativně útlém věku. Podobně je to s plaváním. S lyžováním je to obtížnější, ale modré sjezdovky sjedou na kratších carvingových lyžích také davy zájemců. Co ale golf?

Pokračovat ve čtení...
 
...by mě v tomto docela zajímalo, jestli kdyby se muselo každý míček odpálit řekněme do deseti vteřin od založení, jestli by to vedlo k rychlejšímu osvojení. Prostě více intuitivně, dynamicky.

Prostě do toho nějak pravidelně a rychle bouchnout a nerovnat se a neopakovat si vědomě či nevědomě všechna ta pravidla a poučky zmíněná ve článku.

No asi ne. :)
 
Upraveno:
...by mě v tomto docela zajímalo, jestli kdyby se muselo každý míček odpálit řekněme do deseti vteřin od založení, jestli by to vedlo k rychlejšímu osvojení. Prostě více intuitivně, dynamicky.

Prostě do toho nějak pravidelně a rychle bouchnout a nerovnat se a neopakovat si vědomě co nevědomě všechna ta pravidla a poucky zmíněná ve článku.

No asi ne. :)
Já jsem zjistil, že nejlepší rány hraju, když prší.
Prostě chci být co nejdříve zpět pod deštníkem, takže nemám čas vymýšlet "kraviny" a hraju asi více intuitivně.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom