Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Příjezdový formulář do Španělska

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Čeká mě s @Jerry-m prodloužená víkendová cesta do Malagy, Španělsko. Předpokládám, že to bude povedený výlet, nějakou tu rezenzi z tamnějších hřišť určitě uděláme. :)

Protože jsem už poměrne dlouho nikam letecky necestoval, v Covidové době vlastně vůbec, tak jsem trochu zmaten. Španělsko chce vyplnit příjezdový formulář na adrese https://www.spth.gob.es/ kvuli zdravotnímu stavu atp. Jednou z podmínek je - vyplnit číslo sedadla. Bohužel číslo sedadla nevím, dozvím se pravděpodobně až při odbavení na letišti. Zároveň ale tam někde píšou, aby QR kód vzešlý z tohoto formuláře předložil při odbavení.... jak to udělat, když ho nemůžu vyplnit, protože to po mě chce číslo sedadla?

Můžete mi prosím poradit?
 
Čeká mě s @Jerry-m prodloužená víkendová cesta do Malagy, Španělsko. Předpokládám, že to bude povedený výlet, nějakou tu rezenzi z tamnějších hřišť určitě uděláme. :)

Protože jsem už poměrne dlouho nikam letecky necestoval, v Covidové době vlastně vůbec, tak jsem trochu zmaten. Španělsko chce vyplnit příjezdový formulář na adrese https://www.spth.gob.es/ kvuli zdravotnímu stavu atp. Jednou z podmínek je - vyplnit číslo sedadla. Bohužel číslo sedadla nevím, dozvím se pravděpodobně až při odbavení na letišti. Zároveň ale tam někde píšou, aby QR kód vzešlý z tohoto formuláře předložil při odbavení.... jak to udělat, když ho nemůžu vyplnit, protože to po mě chce číslo sedadla?

Můžete mi prosím poradit?
Udělej si on-line odbavení?
 
Po me to zadne cislo sedadla nechce, jen cislo letu :)
 
Po me to zadne cislo sedadla nechce, jen cislo letu :)

obrázek 1.jpg
?
 
Poslal jsem ještě dotaz na smwartwings, tak uvidim... ten online checkin by asi slo, ale to pak v podstate muze nastat, kdyz letime ve ctyrech, ze budeme mit kazdy uplne jine sedadlo, coz je mozna skoda? To prece musi byt nejak vyreseno i na miste, rozumne a jednoduse. Prece na misto lita x lidi, kteri nemaji dovednosti a moznosti pristupu k internetu... nedokazu si predstavit treba sve rodice, ze by tim takto uspesne prosli (i kdyz, asi by se o ne postarala zase cestovka).
 
Tak postup s odbavením dopředu zabral, sice stejně musím k přepážce, ale sedadlo v tomto případě už mám a následně je možné příjezdový formulář vyplnit se správným údajem. Vyřešeno, díky @JardaK za radu!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom