Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Poznej hřiště a konkrétní jamku, na které stojím

1305BBFB-5DF4-40CD-934A-4E9F21CDA49B.jpeg
 
Ypsilon, 16
 
Byl tak o 5s rychlejší 😡

A to mám přitom připravenou krásnou fotku bez potřeby určovat jamku, přesně něco pro tebe 🤭
Já mám ještě 2 hezký fotky, co bych chtěla dát, ale ty už asi nestihnu dát během dneška. 😃 Možná po soutěži.
 
Překlad pro ostatní:
"Soutěž pro nás skončila, teď už je to jen mezi @Tereza Harmatová a @Mirek_62, max. ještě @Tom512" :D:D:D:D:D:D:D
No, teď se ještě pár hodin budu snažit, ale pak bych chtěla jít zas na trénink. Byť je poslední den soutěže. 😃 Na týhle stránce jsem furt. 😃 A po 14 denní chlapské rýmičce bych si měla zas zlepšit techniku a fyzičku. 🤒 Nepřijdu si na sezónu připravená. :( Vůbec. 😢
 
... Nepřijdu si na sezónu připravená. :( Vůbec. 😢
To je jedno, jestli připravená nebo ne - golf je vždycky jak na houpačce 🙈
 
Poznejte ČR hřiště a fervej, na které stojí fotograf:
20140818_123616.jpg
 
To je jedno, jestli připravená nebo ne - golf je vždycky jak na houpačce 🙈
To je pravda, jen bez práce nejsou koláče. 😃 A já ráda makám, a pokud přijde odměna, fajn, pokud ne, stane se, ale udělala jsem proto maximum tím, že jsem na sobě pracovala. Na podzim dlouhá rekonvalescence a pak dvakrát delší "rýmička" po novém roce. Nejsem připravená. Tak snad to nebude taková hrúza, abych svou hrou otravovala ostatní.
A už mlčím, ať to tu nespamujuuu. 😃
 
Kořenec, 16
 
Tuhle jamku asi vzdávám, to bude zas nějaká akademie, abych ji hledala opět 3,5 hodiny jako v pátek v noci. 😃😃😃 Radši si jdu udělat pozdní snídani.🍞🥘🥩🧀
 
1. nápověda:
Jedná se o devítijamkové hřiště, západně od Prahy.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom