Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Ještě stihneme?
Poznej hřiště ČR a jamku.
DSC_1672 (1).JPG
 
Podle toho kdo je aktuálně tady, tak leda, že by se někdo před půlnocí probudil
;)
Nápověda - mám to blízko. :cool:
 
Vidím nová jména. Tak další nápověda.
Čtyřpar, pravý dogleg. Velmi "oblíbená" jamka.
 
Pořád nic? Tak šup ke mně na profil. A jamka je v první půlce první devítky.
 
No sláva.
Správná odpověď, Česká Lípa, milovaná jamka číslo 2. Bod pro @TP_79
 
Upraveno moderátorem:
Chtěl bych Vám všem poděkovat za krásnou hru :up: a za spoustu nádherných fotek,
zvláštní poděkování patří @Henry za skvělé moderování, profesionalitu a nestrannost :up::up:,
zároveň gratuluji @Tom512 ;) za uhodnutí nejvíce hádanek, byl jsi více jak zdatným soupeřem:cool:,
neskutečně mě ta hra bavila a již se moc těším na další ročník.


A níže ještě přikládám jednu bonusovou fotku. Pokud chcete zažít den plný frustrace, rozčarování a údivu - zavítejte na toto Slovenské hřiště, ze kterého přikládám fotku ... zn. byli jste varováni :D:D:D:p
Po hře na tomto hřišti už o žádné jiné jamce u nás v ČR nebudete tvrdit, že je "debilní", "blbá" nebo "nesmyslná".

20200902_111442.jpg
 
Já bych se také připojil s poděkováním účastníkům soutěže a hlavně pak organizačnímu výboru, @Henry bylo to super 😇😇😇
A gratulace vítězi, zaslouží si to.
Mrzí mě, že to končí, ale aspoň zase udělám víc práce 😉😉😉
A těším se na případný další ročník.
🎉🎉🎉
 
Chtěl bych Vám všem poděkovat za krásnou hru :up: a za spoustu nádherných fotek,
zvláštní poděkování patří @Henry za skvělé moderování, profesionalitu a nestrannost :up::up:,
zároveň gratuluji @Tom512 ;) za uhodnutí nejvíce hádanek, byl jsi více jak zdatným soupeřem:cool:,
neskutečně mě ta hra bavila a již se moc těším na další ročník.


A níže ještě přikládám jednu bonusovou fotku. Pokud chcete zažít den plný frustrace, rozčarování a údivu - zavítejte na toto Slovenské hřiště, ze kterého přikládám fotku ... zn. byli jste varováni :D:D:D:p
Po hře na tomto hřišti už o žádné jiné jamce u nás v ČR nebudete tvrdit, že je "debilní", "blbá" nebo "nesmyslná".

Zobrazit přílohu 41598
To hřiště mám na indooru a i tam je v podstatě nehratelné 👎
 
HRA SKONČILA.
Konečný stav soutěže k 15.3.2024 v 23:59 hod. - body:

62 b. - Tom512
60 b. - Klok
58 b. - Henry
53 b. - JanKostalCZE
46 b. - Mirek_62
41 b. – ulilee
40 b. - TP_79
39 b. – Romano
24 b. – HonzaKulig
23 b. – PFP
17 b. – macdav , mfr
16 b. – zdarovka
14 b. – JardaK
12 b. – Sajason , hypik , ligi , jumbodedek , fous
10 b. – mkopcak
8 b. – Toamo
7 b. - Tereza Harmatová , requo
5 b. – bpetr , Dana
4 b. – tatomana
2 b. - sob1662
1 b. – belda , Jirka_S , Francovka , Kotilajnen , Petrs77
1710563040435.png

Zkontrolujte si, prosím, přírůstky a konečný bodový stav. Případné nesrovnalosti řešte pomocí SZ s moderátorem Hry.

Speciální slovenské bodování k 15.3.2024 v 23:59 hod. – konečný stav - body celkem (zadal + poznal):

10 b. – JanKostalCZE (7+3)
7 b. - HonzaKulig (4+3) , Tom512 (5+2) , Henry (5+2)
6 b. – Romano (3+3)
5 b. – Mirek_62 (0+5)
4 b. – ulilee (1+3) , mfr (1+3)
2 b. – Klok (1+1) , ligi (1+1)
1 b. – Dana (0+1), TP_79 (0+1)
 
Upraveno:
Poslední dva dny se do Hry zapojila polovina soutěžících, vetšina 2x bodovala. Byla vidět chuť ještě nějaké bodíky získat těsně před jejím ukončením. A to je, myslím, moc fajn.

Nezodpovězená zůstala poslední Tomášova hádanka těsně před včerejší půlnocí, dovolte mi, abych ji symbolicky zodpověděl já: Slapy j. 18 (ta mě při hře tam pěkně naštvala!). Bod za to už mít nebudu.

Na zhodnocení a pár statistik je ještě času dost. Proto zatím jen krátce - děkuji Vám všem za aktivní, krásnou, poučnou a hlavně férovou účast ve Hře. Jindra

A jestli máte ve svém archivu nějakou zajímavou či kuriózní fotografii, dejte ji sem. Ať se ještě pobavíme, než vlákno uzavřeme. Pokud samozřejmě si ji nechcete nechat do příštího roku.
 
Upraveno:
Sakra, co to tam ten hráč dělá?
Nevěděl by @jumbodedek ? 🤭

P.S. Na fotce Andrea Pavan na Czech Open 2018, kdy ani tato pozice mu nezabránila turnaj vyhrát.

IMG_2717.jpeg
 
Sakra, co to tam ten hráč dělá?
Nevěděl by @jumbodedek ? 🤭

P.S. Na fotce Andrea Pavan na Czech Open 2018, kdy ani tato pozice mu nezabránila turnaj vyhrát.

Zobrazit přílohu 41603
Ten hráč na mé fotografii @jumbodedek je nacpanej v křoví které hrozně píchá :D Tento pán stojí mimo a má oproti Péťovi luxusní pozici ;) A ano já jsem tu hru jednoznačně prohrál :D
Když si neumíš dobře přihrát, tak se nesmíš divit těm výsledkům co hraješ.
 

Přílohy

  • 32179-5ab84db93033c8391c331fb3dab83fe2.jpg
    32179-5ab84db93033c8391c331fb3dab83fe2.jpg
    22,7 KB · Zobrazení: 30
Také já se přidávám s poděkováním Jindrovi @Henry za neskutečně zábavnou a motivující hru kterou moderoval. Vám všem soutěžícím děkuji za překrásné fotky z hřišť, které jste sem dávali. Je to motivující k jejich navštívení.
Samozřejmě gratuluji vítězi @Tom512 i těm dalším co se umístili v těsném závěsu.
Letos se pokusím více trénovat, abych byl na další ročník lépe připraven.
Takže díky za zimní přípravu a do letošní sezóny Vám všem přeji hezkou hru a samé milé lidi kolem vás na hřištích ;)
Váš věrný a golf milující Peťulka @jumbodedek
 
Ten hráč na mé fotografii @jumbodedek je nacpanej v křoví které hrozně píchá :D Tento pán stojí mimo a má oproti Péťovi luxusní pozici ;) A ano já jsem tu hru jednoznačně prohrál :D
Když si neumíš dobře přihrát, tak se nesmíš divit těm výsledkům co hraješ.
To je přesně ten rozdíl - my, amatéři, neumíme zhodnotit správně situaci a minimalizovat ztráty. Takže místo „jedné” za nehratelný míč, se radši „zakopeme” a nasbíráme x ran navíc.
 
Malá statistika soutěže
181
stran vlákna - téměř 3 strany / den
3.612 příspěvků - téměř 56 příspěvků / den
65 soutěžních dnů
623 přidělených bodů - téměř 10 bodů / den
to je 623 fotografií hřišť s jamkami, přírodními i umělými zajímavostmi, stavbami
z toho 28 fotografií z hřišť v SR (za poslední týden)
32 soutěžících, kteří alespoň jednou bodovali
8 soutěžících získalo 39 a více bodů
62 bodů měl nejlepší soutěžící - 0,95 bodu / den
(s omezením 1 bod denně)
1710581412466.jpeg

Poznáte hřiště v ČR a jamku i mimo soutěž? :)
 
To je přesně ten rozdíl - my, amatéři, neumíme zhodnotit správně situaci a minimalizovat ztráty. Takže místo „jedné” za nehratelný míč, se radši „zakopeme” a nasbíráme x ran navíc.
já to zhodnotil dobře. jen jsem byl krapet delší, konec greenu, hlavně jsem hrál pro diváky na hřišti a u obrazovek :D výsledek dabláč
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom