Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Vypadá to na Slapy a na jamku č. 14. Ale jak je to focený asi v zimě, tak mi tam pár věcí nesedí. :-D Nebo nerozeznám vůbec co je green a barvy kamenů. :-D
 
Slapy by mohly zůstat, ale green jamky č.16.
 
Slapy by mohly zůstat, ale green jamky č.16.
To jsem si myslela na první dobrou taky, ale furt si myslím, že to vpravo je 14 a green je vidět, protože zima a pak tam je odpaliště. A green 16 je víc vlevo. Ono jde totiž z červených hrát přes 15 na úroveň greenu 16. 😃 Jen ty kameny jsou takový divný, ale asi je to červená a ne žlutá. To z týhle fotky nepoznám.
 
To jsem si myslela na první dobrou taky, ale furt si myslím, že to vpravo je 14 a green je vidět, protože zima a pak tam je odpaliště. A green 16 je víc vlevo. Ono jde totiž z červených hrát přes 15 na úroveň greenu 16. 😃 Jen ty kameny jsou takový divný, ale asi je to červená a ne žlutá. To z týhle fotky nepoznám.
Čau Terko, necháme to rozštípnout @TP_79
 
To jsem si myslela na první dobrou taky, ale furt si myslím, že to vpravo je 14 a green je vidět, protože zima a pak tam je odpaliště. A green 16 je víc vlevo. Ono jde totiž z červených hrát přes 15 na úroveň greenu 16. 😃 Jen ty kameny jsou takový divný, ale asi je to červená a ne žlutá. To z týhle fotky nepoznám.
No, popravdě řečeno, hrát ze 14ky na úroveň 16ky tak, abys přelétla 15ku, nemá úplně smysl a nic moc to nepřinese. Ale pokud bys chtěla zůstat na 15ce na úrovni greenu 16ky, pak to smysl dává, až na tu příhru přes stromy a značenou suchou vodu (už jsem to zkusil, není to úplně komfortní rána)
 
Poznej ČR hřiště a u kterého odpaliště stojí vozík.... (pokud by to nikdo do rána 7:15 neuhodnul, tak rozhodnutí/nápověda zítra zřejmě až po 10:30 - z ledu se těžko napovídá, sorry...).
Tee.jpg

 
Poznej ČR hřiště a u kterého odpaliště stojí vozík.... (pokud by to nikdo do rána 7:15 neuhodnul, tak rozhodnutí/nápověda zítra zřejmě až po 10:30 - z ledu se těžko napovídá, sorry...).
Zobrazit přílohu 39705
Nepište prosím červeného, ale ČÍSLO!!!🤣
 
@Henry

Když někdo odpoví mimo soutěž, tak by asi neměl být prohlášen za vítěze (byť bez bodu) a dávat další fotku.
V podstatě tak dotyčný „brání” svoji pozici (byť třeba neúmyslně).
Můžeš upřesnit?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom