Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Počítadla!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Po markovátcích a vypichovátcích je tu další téma o naprosté nezbytnosti, která se hodí každému golsitovi víc a víc postupně s přibývajícím věkem. Počítadlo! Jaképak používáte, co se vám nejvíce osvědčilo? Mobil, kuličky, cvakátka? Fotky unikátních vítány a příběhy, pokud jste jich vyzkoušeli více a skončili nakonec u jiného, také!
 
Nepoužívám, to si spíš zapamatuju počet ran než že to mám někam "cvakat".
I když používám mobil a někdy i hodinky, zapisuji vždy až po dohrání jamky.
 
Píšu si do scorekarty zasažení fairwayí, kolikátou na greenu, počet chippů i puttů, outy i vodu, vzdálenost puttů... :D
Takže v případě potřeby je to velmi detailní počítadlo :cool:
P.S. jelikož používám GameGolf, tak to můžu kdyžtak doma přepočítat :D
 
koupil jsem si kdysi z nadšení kuličkové počitadlo. Použil jsem ho asi jednou
používám sice telefon/hodinky, ale i tak se vždy po jamce dopočítám ran
 
Píšu si do scorekarty zasažení fairwayí, kolikátou na greenu, počet chippů i puttů, outy i vodu, vzdálenost puttů... :D
Takže v případě potřeby je to velmi detailní počítadlo :cool:
P.S. jelikož používám GameGolf, tak to můžu kdyžtak doma přepočítat :D

Maro, jak dlouho jdes cca sam 18 ku? :D
Myslim s tim merenim a ... a tak ....
 
Maro, jak dlouho jdes cca sam 18 ku? :D
Myslim s tim merenim a ... a tak ....
Sám? Když se snažím bejt pečlivej a poctivě číst putty, tak 3h 15m, většinou spíš 3h max... Pokud nenarazím na nějaký brzdy :D
 
Nejsem schopna přesně rekonstruovat pořadí ran na jamce. Možná až se budou ty počty snižovat, tak to půjde. :p Takže zatím počítadlo, t.č. cvakaci na 18 jamek. Pověšené na bagu. :( Stejně občas musím poprosit spoluhráče o korekci.
 
Nejsem schopna přesně rekonstruovat pořadí ran na jamce. Možná až se budou ty počty snižovat, tak to půjde. :p Takže zatím počítadlo, t.č. cvakaci na 18 jamek. Pověšené na bagu. :( Stejně občas musím poprosit spoluhráče o korekci.
Jsem na tom naprosto stejně ;)
 
Já bych zase nezvládl mačkat nějaké počítadlo, prostě bych zapomínal počítat některé rány. Ale poslední 18tku jsem schopen min. ještě několik dní převyprávět všechny rány (nebo libovolnou jamku).
 
Ja pocitam v hlave vsechny ruzne blbosti a muj sileny zapis do skorek vsichni znate s tema skorekarty :D
 
Zkoušel jsem cvakací počítadlo a vůbec se mi neosvědčilo, hlavně tedy proto, že se nedalo snadno vrátit na předchozí číslo, když jsem se ucvakl. Takže pro mě z těch mechanických jsou asi nejlepší korálky. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom