Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Pět birdie, šest bogey. Tiger Woods na Rivieře odstartoval rok 2024

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Pět birdie, šest bogey. Tiger Woods na Rivieře odstartoval rok 2024 (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > Tiger Woods má za sebou úvodní kolo v roce 2024 i se svou novou značkou Sun Day Red. Americké legendě perfektně vyšly třípary a pětipary, se čtyřpary se ale pral.

Pokračovat ve čtení...
 
1708066322409.png
 
Někde na Twitteru blikla zpráva, že ho snad během kola chytla záda, tak možná to bylo tím.
 
Spieth podepsal nesprávný výsledek -> DQ

IMG_9536.jpeg


IMG_9537.jpeg
 
Upraveno:
Umím i ještě o dost větší úhel než Tiger :) Nestává se mi to často, ale pak na to člověk začne myslet a většinou přijde brzy druhý .... to se už Tigerovi nestalo.
 
Tohle je pro men zajimavy pohled a rozbor jak je mozne, ze hrac odevzda nespravne vyplnenou scorekartu je nasledne dq
4B7CC456-75C8-4CC4-9C25-2704F2D20EFF.png
 
Každý rok řeším 2-3 blbě podepsané (nebo dokonce nepodepsané) scorekarty. Prakticky pokaždé jsem osočen z toho, že si na něco hraju a daný člověk je na mne naštvaný, ukřivděný, někteří i nadávají. Cítím určité zadostiučinění (byť mu to samozřejmě nepřeju), že i hráč takové úrovně udělá takovou chybu a je zcela veřejně prezentována. Třeba to podobné amatéry naučí větší pokoře k pravidlům hry a uvědomění si, že není rozdílu mezi blbým dropem a nesprávně podepsanou scorekartou...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom