Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Nové birdie karty na PGA Tour

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Nové birdie karty na PGA Tour (Golf.cz)

Začátkem nové sezóny vstoupily na PGA Tour v platnost nové, méně podrobné birdie karty (green book). Na starých kartách byly uvedeny co možná nejpodrobnější informace o vlastnostech greenů. Hráči nemuseli umět „číst“ green vlastníma očima.
Od prvního turnaje roku mohou hráči smí používat pouze schválené birdie karty s omezeným množstvím informací o sklonech a tvarech greenů. Do karet mohou psát pouze ručně psané poznámky a nesmí vpisovat informace z měřících přístrojů. Jsou také zakázány jakékoli pomůcky na zjišťování podmínek na greenu.

„Smyslem této změny je aby hráči a jejich kedíci používali ke čtení drah svých puttů opět pouze své dovednosti, úsudek, cit a znalosti získané tréninkem a praxí,“ stojí v odůvodnění změny.

„Nikdy jsem nebyl přítelem birdie karet. Rád vnímám spoustu věcí a cítím, že mi birdie karty hodně vzaly,“ říká první letošní vítěz Cameron Smith.

„V minulosti jsem birdie kartu moc nepoužíval,“ řekl šampion FedExupu Patrick Cantlay. „Občas jsem požádal caddyho, aby do ní koukl. Pro mě to s novou kartou nebude velký rozdíl. Myslím, že umím greeny číst docela dobře, což je pro mě výhoda.​

The post Nové birdie karty na PGA Tour appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom