Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Nosič holí je na tom lépe než světová jednička. Ženy si v golfu vydělají 14x méně než muži

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Nosič holí je na tom lépe než světová jednička. Ženy si v golfu vydělají 14x méně než muži (GolfExtra.cz)

Letos v červnu si vítězka U.S. Women's Open převezme historicky nejvyšší výhru v historii ženského golfu, a to 1,8 milionu dolarů z celkové dotace deseti milionů. I přesto, že dotace turnaje byla navršena, muži hrají o takovou částku na PGA Tour téměř každý týden. “Pay gap” mezi muži a ženami je jedním z nejhlubších mezi sporty.

Pokračovat ve čtení...
 
Jak tam píšou, ženy mohou hrát “mužskou” PGA Tour, stejné podmínky, odpaliště, odměny. Není stanoveno že je jen pro muže. To jsem netušil. Zkusilo jich to jen pár…
 
Tak já třeba více sleduji LPGA na Golf Channelu. Teď jamkovka byla třeba super, ikdyž některé flajty hrály jak slimáci.
Strašně mě udivuje, jak třeba ty malinké Japonky, Thajky .... mají drajvr až po bradu (vypadá to až směšně) a přitom jsou skoro pořád na ferveji - oproti chlapům, kteří jsou skoro pořád v rafu.
No rozdíl na peníze je to opravdu až moc značný. Teď to navíc natáhla LIV a předpokládám že u žen k moc změně nedošlo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom