Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nemecko, Bad Griesbach

Kormiii

Nováček
Nedavno som uz po niekolkykrat absolvoval par hier v resorte Bad Griesbach v Nemecku .
Bad Griesbach nie je az tak daleko (necele 4 hodiny autom), je tam celkovo 5 velkych ihrisk, dake kratsie deviatky, zaujimavy driving range s velkym obchodom. Na dvoch ihriskach (Porsche a Beckenbauer) sa hrava europska tura. Tie su paradoxne take najmenej zaujimave (su to v podstate placky, aj ked pekne). Okrem toho tam su dalsie tri ihriska, z ktorych sa mi paci Uttlau (prijemne a zaujimave) a Lederbach (hodne kopcovite, v podstate stale hore dole, nejedna jamka by neurobila hanbu v zime ako zjazdovka).
Bol som tam tento rok uz asi po 5x, a urcite sa budem vracat.
Fotky bohuzial nemam, ale je ich spusta na peknom webe: https://www.quellness-golf.com/golfwelt/
 
Vyhral jsem poukaz na jednj hru zde, tak ted nevim jake hriste vybrat
Vydrž, jedu tam teď a podám zprávu. Zítra ráno vyrážíme. Ale co píše @Kormiii , to sedí přesně na ta 2, která jsem buď hrál sám nebo je hráli známí....
 
Ak by som si musel vybrat jedno ihrisko, tak Lederbach. Nie je take fancy, ako Porsche, alebo Beckebauer, ale tie kopce hore dole ma tam ozaj bavia, su tam snad len 4 jamky, ktore su +/- po rovine...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom