Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Nejkrásnější driver 2024

Nejkrásnější driver pro 2024 - tak který?


  • Hlasovalo
    30

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nejkrásnější driver pro 2024 - tak který? :)
Hlasujte v anketě, diskuse vítána. Drivery průběžně do ankety doplňovány.

---
1) Cobra Darkspeed

Cobra 1.jpeg Cobra 3.jpeg Cobra 2.jpeg

2) Ping G430 Max 10K


Ping 1.jpeg Ping 3.jpeg Ping 2.jpeg

3) TaylorMade Qi10 LS

TM 1.jpeg TM 2.jpeg TM 3.jpeg TM 4.jpeg

4) PXG 0311 Black Ops
PXG 1.jpg PXG 2.jpg PXG 3.jpg

5) Callaway Ai Smoke Max Driver

Cal 1.png Cal 2.png Cal 3.png Cal 4.png
 
Cobra Darkspeed 💘

Už aby byla možnost si ho nechat nafitovat. 😍
 
IMG_9376.jpeg
 
Callaway je nejhezčí, a není to vůbec tím, že mám prostě Callaway rád 🤣🤣🤣

Ale abych byl aspoň trošičku objektivní, PXG taky vypadá nádherně ;););)
 
Hlasoval jsem pro Taylormade.
Ale přiznávám, že jsem hodně ovlivněn YouTubem, kde se hodně řeší, jak je letošní model od TM úplně jinde z pohledu odpouštění vůči svému staršímu bráchovi Stealth 2.
Letos by to u mě bylo mezi Cobrou a TM. Mám rád, když je driver při pohledu z vrchu celistvý a není tam moc rušivých věcí, což letos splňují jen tyto dva drivery. Dále pak upřednostňuji matný vršek před lesklým, což mně vede k tomu, jestli jsem tedy neměl nakonec hlasovat pro tu Cobru. Ale ne, já prostě musím koukat i na duši, tedy na své levé ruce jsem chtěl říct 😁 a tam ten TM vychází líp
 
Hlasoval jsem pro Taylormade.
Ale přiznávám, že jsem hodně ovlivněn YouTubem, kde se hodně řeší, jak je letošní model od TM úplně jinde z pohledu odpouštění vůči svému staršímu bráchovi Stealth 2.
Letos by to u mě bylo mezi Cobrou a TM. Mám rád, když je driver při pohledu z vrchu celistvý a není tam moc rušivých věcí, což letos splňují jen tyto dva drivery. Dále pak upřednostňuji matný vršek před lesklým, což mně vede k tomu, jestli jsem tedy neměl nakonec hlasovat pro tu Cobru. Ale ne, já prostě musím koukat i na duši, tedy na své levé ruce jsem chtěl říct 😁 a tam ten TM vychází líp
Tak MOI na hranici povolených hodnot (max. 10000) asi udělá své, co se týče odpuštění nepřesně trefených ran (zejména „boční spin"). Otázka je, co to udělá se vzdáleností, startovacím úhlem a otáčkami.

Ale v zásadě dnes mezi drivery od TOP 5-6 výrobců moc rozdíl není a záleží na šikovnosti marketérů, jak nám „výhody" podají.
 
Hlasoval jsem pro Taylormade.
Ale přiznávám, že jsem hodně ovlivněn YouTubem, kde se hodně řeší, jak je letošní model od TM úplně jinde z pohledu odpouštění vůči svému staršímu bráchovi Stealth 2.
Letos by to u mě bylo mezi Cobrou a TM. Mám rád, když je driver při pohledu z vrchu celistvý a není tam moc rušivých věcí, což letos splňují jen tyto dva drivery. Dále pak upřednostňuji matný vršek před lesklým, což mně vede k tomu, jestli jsem tedy neměl nakonec hlasovat pro tu Cobru. Ale ne, já prostě musím koukat i na duši, tedy na své levé ruce jsem chtěl říct 😁 a tam ten TM vychází líp

Měl jsem v ruce rental TM Stealth a byl super, přišel mi hodně "friendly" ale možná proto, že moje TSR3 má jinak tvarovanou hlavu a za míčem vypadá menší. Já si aktuálně ještě tak 5 let počkám než budu měnit. Ale kdybych teď pro nějaký šel, tak asi taky TM, pokud má stejný zvukový projev jako minulá generace, tak o to víc.
 
Ale v zásadě dnes mezi drivery od TOP 5-6 výrobců moc rozdíl není a záleží na šikovnosti marketérů, jak nám „výhody" podají.
Souhlas, marketing hraje velkou roli a proto já než něco koupím, tak to raději vyzkouším. Každý ten švih máme přeci jen jiný a co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.
Co jsem zachytil, tak LS verzi od TM QI 10 hrají např. Tiger a Rory, naopak MAX, který nejvíc odpouští, bere na délce a je "určený" vyšším handicapům, mají v bagu Collin Morikawa a Nelly Korda. I na tom je krásně vidět, že ne všichni profíci se ženou za délkou jako Bryson.
Přikládám jedno marketingové video představení nového driveru s největšími hvězdami od TM, včetně Tigera.
 
Souhlas, marketing hraje velkou roli a proto já než něco koupím, tak to raději vyzkouším. Každý ten švih máme přeci jen jiný a co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.
Co jsem zachytil, tak LS verzi od TM QI 10 hrají např. Tiger a Rory, naopak MAX, který nejvíc odpouští, bere na délce a je "určený" vyšším handicapům, mají v bagu Collin Morikawa a Nelly Korda. I na tom je krásně vidět, že ne všichni profíci se ženou za délkou jako Bryson.
Přikládám jedno marketingové video představení nového driveru s největšími hvězdami od TM, včetně Tigera.
Velkou roli hraje shaft - u driveru snad nejvíc.

A profíci je mají vyladěné „ad absurdum", takový shaft klidně stojí 2x - 3x (možná i více) tolik, než shaft, kterým výrobce osazuje drivery pro „širokou" veřejnost. V podstatě to jsou vlastně „prototypy".
Takže to, že někdo z profíků používá variantu „MAX", ještě neznamená, že obětuje délku (rozhodně ne výrazně).
 
Vypadá to, že i firma Mizuno „šlápla” do pedálů a dohání to, co dlouhá léta bylo její slabinou. 😉

IMG_9378.jpeg
 
Ano, jsou to jistě oku lahodící kousky, ale já bych stál sám u Lekcí, protože se s ním prostě stále netrefím. 🤣
Neboj stáli by jsme tam dva. Jsem na tom úplně stejně.
1 z 100 to letí kam chci, 9 x kam to nevadí, 10x kam to vadí a 30x kam to vyloženě nechci, a zbytek neletí.

To pak nemá smysl řešit čim to odpaluju.:)
 
Příznivci TaylorMade, kterou barvu si vyberete?

„TaylorMade přidává čtyři vlastní barevné odstíny do řady Qi10 Driver. ⁠
⁠Standardní verze Qi10 je nabízena v černé a červené barvě a Max ve žluté nebo modré.”

IMG_9400.jpeg
 
Zelená, chybí tam jednoznačně zelená!
 
Zelená, chybí tam jednoznačně zelená!
Ta chybí schválně.

Víš jak blbě by se pak ten driver hledal v trávě? 🤭😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom