Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejde kopírovat zadaná hra na Jamku

jumbodedek

Guru fóra
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
13-17
Ahoj Michale @requo Prosím tě, když si v mgolfu zadám hru a klepnu na ikonku aby mne to hodilo do odehraných her, tak mne to hodí do roku 2021 ? A nevíš proč nemohu překopírovat barevně tabulku s odehranou hrou z teetimu nebo čgf? Děkuji ti za radu pro počítačového antitalenta ;)
 
Prosím tě, když si v mgolfu zadám hru a klepnu na ikonku aby mne to hodilo do odehraných her, tak mne to hodí do roku 2021 ?

Zapomněl jsem nastavit v mGolf nasměrování na jiné vlákno, opraveno. Mělo by nyní fungovat, díky za report. :up:

A nevíš proč nemohu překopírovat barevně tabulku s odehranou hrou z teetimu nebo čgf?

Tady úplně nevím "kam" kopírovat. Myslíš do mGolf z čgf/teetime? Jednoduchá odpověď je, protože jsme to nenaprogramoval. :) Trochu obsáhlejší zdůvodnění je, že přesuny dat mezi systémy se obecně nejlépe řeší přes tzv API, prostě datově. A nemám domluvenou tuto spolupráci ani s čgf a ani s TT. Kdysi jsem se o to s čgf pokoušel, chtěli za to moc. Druhou možností je to "vykrádat" z webu, resp. zobrazit si skriptem stránku, najít ta čísla nějak na konkrétních místech a nabídnout k vyplnění. No, to jsem zatím nedělal. Hromadně to ani dělat nebudu - zobrazení na netu nemusí být vždy správné a musí se to poměrně mohutně ošetřovat (par lidí mělo dotaz k tomu, jestli by nešlo hromadně přetáhnout všechny hry do čgf - asi šlo, ale k tomu už potřebuji ten přístup do API, zároveň to tzv. namapovat a pak řešit miliardu výjimek - co kde nenasedá - a to se zatím kvůli jednotkám uživatelů mgolf, kteří by to takto evidovali, doposud nevyplatilo - je to fakt hodně práce to připravit a odladit).

Ale asi si dokážu představit teď nějaké řešení, že bych mohl individuálně na jednu konkrétní hru zkusit nabídnout k předvyplnění údaje (jamka, par, počet ran) o hře zadáním odkazu na konkrétní stránku čgf. A uživatel by si to následně zvalidoval a doplnil. Tohle si měl na mysli?

---

Jinak screen z čgf I teetime vložit jako obrázek lze. Musíš ten screen ("fotku" části obrazovky) udělat buď na pc nebo na mobilu, uložit mezi své soubory a pak nahrát k příspěvku, jako přílohu.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom