Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nearest a Longest

Povolena jsou taková zařízení, která měří vzdálenost. No a prapradědečkem laseru, hodinek apod. je.... MĚŘÍCÍ PÁSMO :D :D. Jen si při měření dej pozor na dotýkání se/testování dráhy puttu - raději měřit kousek vedle :)
Tak pokud vím, měří se (nebo by se mělo, jinak je to porušení pravidel) až po odehrání puttu....takže pak u tam můžeš pásmem testovat co chceš.
Jinak jak golfová pravidla naprosto respektuji, tak v tomto případě mi není úplně jasné, jak mi při puttu pomůže, nebo jak mě to zvýhodní před ostatními, že budu vědět, že k okraji jamky je to např. 4,67 m. Takže situaci - a ne nijak výjimečnou - že někdo měří ještě před odehráním puttu nechávám být....
 
Tak pokud vím, měří se (nebo by se mělo, jinak je to porušení pravidel) až po odehrání puttu....takže pak u tam můžeš pásmem testovat co chceš.

Už to bylo zmíněno výše - pokud je měření v turnaji povoleno (pravidly je totiž stále zakázáno), tak se smí měřit bez obav kdykoli, klidně i před odehráním.
 
Při nearestu je jednoduché řešení. Změří ho někdo jiný z flightu a číslo řekne až po odehrání. Měří se od kraje míče, ke hraně jamky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom