Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Motocaddy

Jan Meixner

Nováček
Jméno
Jan
Přijmení
Meixner
HI (HCP)
32,8
Zdravím vás,
Poohlížím se po elektrickém vozíku a zaujmul mě hlavně cenou nový Motocaddy SE. S elektrickými vozíky jsem nikdy nepřišel do styku a tak se chci zeptat co si o tomto levném modelu myslíte? Vlastní někde tento model? A pokud ano, jste s ním spokojeni? Je velká nevýhoda nemít DHC brzdu? Nebo je lepší zvolit spíše vyšší modelovou řadu S1 / M1 ?
Díky moc za rady, typy a poznatky :)
 
Konkrétně tento model ani nevím že existuje, ale bez DHC bych nechtěl nic. Vozík a bag je docela těžké kombo a když to nebude samo brzdit z prudších kopců, nadřeš se víc než vláčet manuální vozík.
 
Konkrétně tento model ani nevím že existuje, ale bez DHC bych nechtěl nic. Vozík a bag je docela těžké kombo a když to nebude samo brzdit z prudších kopců, nadřeš se víc než vláčet manuální vozík.
Děkuji za názor, nakonec jsem dostal nabídku na použitý Davies caddy s DHC. Dvakrát jsem měl už na hřišti a je to super :D už bych neměnil za manuální
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom