Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Mladá Boleslav

Takže už ty domy na 6. vidím, ale nějak mi nepřijde, že na té jamce jsou ve hře. Obvykle končím na úrovni bankru vpravo (nebo v něm 🤭).
Já o těch domcích také něvěděl, jsou pěkně schované za tím jehličnatým hájem. Ale "doublecross" je sviňa. Ano, mířil jsem fadem na bunker (asi moje přirozená rána), a přitom trefil střechu nějaké řadovky (vzdálenost zamýšleného a trefeného cíle dobrých 80-90 m). A že by hook do domků byla zde výjimka objevující se jednou za 10 let, tak to si zrovna nemyslím.
Asi budu mít z toho obavu znovu to trefit, spíše mne to bude svádět hrát fade/šlajs případně až na fervej protilehlé 7ky.

A taky je vidět dobře ten nový rybník na 13. (i když bez vody)
Ty terénní úpravy viditelné z leteckého snímku nejsou jen rybník. V jižní část výkopu je jejiž napuštěné jezírko, nad ním severněji, podle plotu rostou řadovky.
 
a jaký je stav hřiště?
 
Greeny jsou občas flekaté, ale uválcované, na tuto dobu podle mého nadstandard...fw zelené, řidší, ale bez větších vad...raf řídký, občas husté fleky...velmi vstřícné, hratelné...za mě na začátek dubna nadstandard...budují domy za 13tkou a silnici k nim, ale žádný extra stavebmí ruch to není...já byl spokojen, nebojím se doporučit...zamrzí tedy dokup přes ČGK za 900 Kč (ale to se řeší v jiném vlákně :) )
 
Greeny jsou občas flekaté, ale uválcované, na tuto dobu podle mého nadstandard...fw zelené, řidší, ale bez větších vad...raf řídký, občas husté fleky...velmi vstřícné, hratelné...za mě na začátek dubna nadstandard...budují domy za 13tkou a silnici k nim, ale žádný extra stavebmí ruch to není...já byl spokojen, nebojím se doporučit...zamrzí tedy dokup přes ČGK za 900 Kč (ale to se řeší v jiném vlákně :) )
Díky za info.
 
Lehce mne v sobotu rusilo, jak tam na stavbu kolem odpaliste jezdila jesterka s cihlama. Dokazu si predstavit, ze toto bude lidem vadit. Neni to jako udrzba, ktera vetsinou vi co a jak a zastavi. To same u odpaliste 7.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom