Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Mladá Boleslav

Tušíte někdo, jak v MB teď fungují a jak vypadá hřiště? Jestli si mám koupit kafe a 🍺 na pumpě, nebo tam dopoledne restaurace funguje? @fous můžeš poreferovat? 😉
Děkuju.
Asi pozdě.... nicméně kafe, pivo, pití do hry normálně fungují. Hřiště je na březen ve slušném stavu. Není to podmáčené. Ferveje chlupatý, grýny pomalý a někde vady.

Nebyls tam v neděli ráno?
 
Tušíte někdo, jak v MB teď fungují a jak vypadá hřiště? Jestli si mám koupit kafe a 🍺 na pumpě, nebo tam dopoledne restaurace funguje? @fous můžeš poreferovat? 😉
Děkuju.
sorry za nereakci, jsem na jamce až teď.
 
Za mne v Pá před hrou odpoledne pivko, holky ani kafe nebylo. Reštika byla otevřena až když jsem šel ze hřiště, a to jsem zase pospíchal do Práglu.
Stav hřiště, výše zmíněný, sedí. Na polovinu března hezky hratelný, na RyderCup to není. Grýny jsou chyceny celkem hodně. Co si vybavuji, tak snad jen na 14ce, kde jsem patoval napříč grýnem asi 21m, nebyly fleky (plíseň či co to je). Na ostatních to byla loterie, kam to odskáká.
Dost se na hřišti staví :down:, kolem 13ky se objevilo jezírko a za ním rostou další domky.
A pořád dosazují nové stromy :up: , nový val s výsadbou mezi fervejemi 4. a 5. jamky.
20240315_145346.jpg

grýn 16. jamky
20240315_172805.jpg
 
Ta voda na 13 bude pro delší hráče ve hře (foceno z odpaliště 7).
MB13.jpg


Jinak vedle baru je lednice, kde se dá vzít voda, pivo.... a zaplatit na recepci. Udělají i kafe, ale nevím, jestli to není jenom pro místňáky ;)

Od dubna by měla být restaurace v plném provozu celý den.
 
Ta voda na 13 bude pro delší hráče ve hře (foceno z odpaliště 7).
Zobrazit přílohu 41661

Jinak vedle baru je lednice, kde se dá vzít voda, pivo.... a zaplatit na recepci. Udělají i kafe, ale nevím, jestli to není jenom pro místňáky ;)

Od dubna by měla být restaurace v plném provozu celý den.
Ta voda je „za doglegem” po celé délce až ke grýnu?
 
Ta voda na 13 bude pro delší hráče ve hře
Taky jsem na to koukal.
Podle mě je tam ta voda proto, aby těm barákům nedobíhaly míčky na zahradu. Vzduchem už je to daleko.
1710833467476.png
 
Ano, ale rány na grýn už s vodou nehrajou. Končí to někde z valem před grýnem, který tam byl vždycky.
 
No je to metr od ferveje ;)
No a má se hrát po čem? No po fervejích... 😂
Jasně, není to od fw úplně daleko, ale podle mě to do hry bud vstupovat 1 % hráčů. A ti už si snad umí vzít správnou hůl, když ví, že je na 265 carry metrech voda. ;)
 
Jestli to je takhle, tak je to spíš větší hrozba pro krátké hráče (jako já:)), kteří hrajou druhou z toho údolí........a obávajíce se těch problémů vpravo to můžou zatáhnout doleva
Pravda :)
 
Trefit domy na 13ce bude chtít trocha té délky, asi se to někdy stane, vyloučit se to nedá. Hrál jsem tam s borci, co atakovali drivrem grýn. A když to zatáhnou, hooknou, budou u někoho v obyváku.
Voda před nimi bude častější situace k řešení, od ferveje ji odděluje poměrně vysoký val/boční hráz jezírka. Odpaly kolem 220 m carry by se mohly ještě udržet. Kratší nedoletí na fervej (za dogleg), delší je třeba mířit více ke grýnu. Ale na ty zase bude při nějaké chybce čekat voda v rigolu před grýnem.
1710865731935.png

Sám nevím, jak na tom budu, až bude teplo-sucho, a drivy budou mít doběh. Tuším, že mi zase bude chybět konzistence a pokorně se vrátím k hybridu. Klasická bum bác strategie tu bude ve jménu statistiky po zásluze "odměněna".

Osobně mi přijde mnohem jednodušší trefit domky na 3. jamce. Druhou, na místo na fervej, pěkně hooknout či pro leváka šlajsnout a je vymalováno. Na 6. jamce jsem už nové řadovky z týčka trefil a krve by se ve mne nedořezali, pocit dost na ho.no. Já bych se tam asi bál bydlet, navíc občas ani ta skládka není příjemná po vůni.
Myslel jsem si, že jsem flegmouš a nějaké domky mne nerozhodí. Ale jak tu postupuje ta nová výstavba, mění se moje strategie hry. Určitě právě na 3. a 6. jamce jsem konzerva jak vyšitá. Na 13ce se nechám překvapit, jak to bude lítat.
 
... Na 6. jamce jsem už nové řadovky z týčka trefil a krve by se ve mne nedořezali, pocit dost na ho.no. ...
Na 6. jsou nějaké domky? To si nějak nevybavuji 🤔
 
Tak jsem koukl na Apple maps a jsou celkem aktualizované.
Takže už ty domy na 6. vidím, ale nějak mi nepřijde, že na té jamce jsou ve hře. Obvykle končím na úrovni bankru vpravo (nebo v něm 🤭).

A taky je vidět dobře ten nový rybník na 13. (i když bez vody)

IMG_9692.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom