Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Milionář Lieser. Co všechno si český golfista v Itálii uhrál?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Milionář Lieser. Co všechno si český golfista v Itálii uhrál? (GolfExtra.cz)

Nedělní posunutí českého historického maxima na Challenge Tour mělo pro Ondřeje Liesera také řadu osobních benefitů. A to jak finančních, tak s ohledem na budoucnost. Na co všechno díky dělenému čtvrtému místu v Itálii dosáhl a čemu dalšímu se přiblížil?

Pokračovat ve čtení...
 
S Ondrou jsem byl v hodně dávné historii s partou lidí v Zell am See. Je pravdou, že jsem tam byl beznadějně nejchudší a je pravdou, že Ondru tam ta partička vzala, protože chodil s dcerou jednoho z těch účastníků.
Hráli jsme mj. Urslautal, Ondrovi se nedařilo a večer láteřil, jak se na to vys.re a tak. Načež mu jeden z těch dobře zajištěných odvětil s bohorovným klidem: NO TAK BĚŽ DO PRÁCE, NORMÁLNĚ .... 😁🤣 a bylo po nadávkách......
 
Trošku nešťastný titulek. Pro neznalé opět jen evokuje, že golf je „buržoazní sport” a mohou si ho dovolit jen bohatí.
Naštěstí snad čtou tento „plátek” jen golfisté.
 
GolfExtra je něco jako Blesk, bulvár, nemá cenu to ani číst.

Narozdíl od ostatním vyvážených, objektivních a především profesionálně vedených golfových webů v ČR:-D.
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
O jiných nemám přehled, nečtu ani časopisy ani jejich weby, jen 19.jamku :)
 
Koukal jsme na ten žebříček, a to jedno místo do TOP 20 je dost našlapané. Přeju mu, aby to zvládl, ale bude to ještě těžké....
1602143725334.png
 
GolfExtra je něco jako Blesk, bulvár, nemá cenu to ani číst.
Co bys jako proboha o golfu chtěl číst? o_O Mě zajímá co je novýho nebo zajímavýho a to se tam dočtu. Možná jsem ale jen trestuhodně prostý a nenáročný jedinec. Rád se polepším ... Jaké bych měl očekávat od golfového webu články, aby mě zaujaly?
 
Upraveno:
Ve článku dávají Lieserův výkon do kontextu s nízkým počtem startů= slušné výdělky/start. Ten, kterého ( zejména ) stíhá, má odehráno dokonce jen 2 turnaje, takže hrát asi opravdu umí... Lieserovi bych tu kartu na European tour moc přál, myslím si, že by měl i naději si ji udržet. Na článku osobně nic bulvárního nevidím. Možná je jen trochu škoda, že se zabývá jen příjmy a neuvádí i výdaje. Mne by docela zajímalo, zda tyto výhry (samozřejmě po zdanění ), zaplatí hráči aspoň nejnutnější náklady na sezónu.
 
Na článku osobně nic bulvárního nevidím. Možná je jen trochu škoda, že se zabývá jen příjmy a neuvádí i výdaje.
Souhlas :)
 
Mne by docela zajímalo, zda tyto výhry (samozřejmě po zdanění ), zaplatí hráči aspoň nejnutnější náklady na sezónu.
Myslím že tam je správné to slovo nejnutnější. to bych řekl že s touto částkou už ano, ale na žádná vyskakování to nebude.. Ale taky záleží koho má za sebou a kdo ho financuje když uhraje prd.. A milionář Lieser je titulek řekl bych trochu zavádějící.. ;)
 
Mne by docela zajímalo, zda tyto výhry (samozřejmě po zdanění ), zaplatí hráči aspoň nejnutnější náklady na sezónu.

Myslim, ze to bude hodne na hrane. Jen logisticke naklady spojene s hrou na tehle turnajich budou dle meho tak 10-15% z vydelanych penez. A napr. vubec netusim, zda plati nejake startovne?
 
Myslim, ze to bude hodne na hrane. Jen logisticke naklady spojene s hrou na tehle turnajich budou dle meho tak 10-15% z vydelanych penez. A napr. vubec netusim, zda plati nejake startovne?

Myslím si, že startovné tam bude. Na české PGA Tour startovné je.
 
Myslím si, že startovné tam bude. Na české PGA Tour startovné je.

Dohledal jsem, že to je/ bylo 1 400 Liber, takže cca 40 000 Kč. Takže další 10% sežerou startovné...

Snímek obrazovky 2020-10-08 v 12.49.31.png
 
k tomu titulku … lidé už si dneska neuvědomují, že každý kdo dnes vlastní dům nebo byt je vlastně multimilionář
 
Tak mu drzte palce, zitra zacina spanelsky swing. Zitra a pristi tyden na hristi v Cadizu
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom