Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Měřící zařízení - zrychlují/zpomalují hru?

TVL.... co to jako je?? Proč ADMIN vytváří mým jménem příspěvky?????? To si dělá ADMIN legraci?? To je v pravidlech diskuze, že si admin může vstupovat do příspěvků, vytrhávat z kontextu a uměle vytvářet témata jménem jiných uživatelů?? TO JE SLUŠNÝ PSYCHO. To je nějaká severokorejská škola?
je to kvůli přehlednosti, a pořád líp než přehození příspěvků do Stoky
 
Mně se tady líbí...

NELÍBÍ SE MI, že někdo, kdo napíše do registrace "UVEĎ SVÉ JMÉNO, JESTLI SE ZA SVOJE NÁZORY NESTYDÍŠ" sám své jméno neuvede, vstupuje do mých příspěvků a mým jménem vytváří jiné. Vytvořil jsi veřejný prostor, moderuj, dohlížej na dodržování pravidel diskuze atd. Ale NEVYTVÁŘEJ CIZÍM JMÉNEM ŽÁDNÉ PŘÍSPĚVKY. To není kámo demokracie, to je diktatura....

K věci (a můžeme to klidně vyřešit i veřejně, ať se nevysilujeme vzájemně souběžnou osobní komunikací). Téma bylo vyčleněno s doplněním mé poznámky, že bylo upraveno, jinak to udělat bohužel tato platforma neumožňuje. Do tvého textu zasahováno nebylo, byl oříznut o dle mého názoru nesouvisející poznámky, což samozřejmě nemusí být úplně správně, ale dá se to upravit - což by si měl mít možnost i ty kliknutím na "Upravit" u konkrétního příspěvku. Případně doupravím. Jsou to místní zvyklosti, chceš-li nepsaná pravidla. A prostě to tak je. Ber, nebo nech být. Dlouhodobě se snažím udržovat diskuse jako tématické, tak aby byly dohledatelné. Nejedná se o facebook. Mé představení - nepociťuji jako nijak důležité přidávat podpis do každého svého příspěvku, jméno u svého profilu mám, stejně jako jsem se představil v příslušném vlákně.
 
Upraveno:
je to kvůli přehlednosti, a pořád líp než přehození příspěvků do Stoky
Ať admin klidně reakce na můj úvodník do STOKY přehodí, jestli tam patří. Já napsal přestavení nového člena. A jak na to kdo reagoval? Každý musí sám vědět, zda jeho názor patří do STOKY nebo ne.
 
Nicméně k věci (a můžeme to klidně vyřešit i veřejně, ať se nevysilujeme vzájemně souběžnou osobní komunikací). Téma bylo vyčleněno s doplněním mé poznámky, že bylo upraveno, jinak to udělat bohužel tato platforma neumožňuje. Do tvého textu zasahováno nebylo, byl oříznut o dle mého názoru nesouvisející poznámky, což samozřejmě nemusí být úplně správně, ale dá se to upravit - což by si měl mít možnost i ty kliknutím na "Upravit" u konkrétního příspěvku. Případně mohu doupravím. Jsou to místní zvyklosti, chceš-li nepsaná pravidla. A prostě to tak je. Ber, nebo nech být. Dlouhodobě se snažím udržovat diskuse jako tématické, tak aby byly dohledatelné. Nejedná se o facebook. Mé představení - nepociťuji jako nijak důležité přidávat podpis do každého svého příspěvku, jméno u svého profilu mám, stejně jako jsem se představil v příslušném vlákně.


Já ale nové téma nevytvářel. Já napsal představené své osoby, jak po mě bylo žádáno. Téma z toho udělali ti, kteří začali reagovat na moje představení. Tudíž klidně si vytvořte nové téma, myslím i zajímavé, ale ne mým jménem a ještě s OŘEZANÝM textem. Kdybych chtěl vytvořit nové téma, tak to nanapíšu takto kostbatě, jako když se to vytrhne z kontextu.
 
Upraveno moderátorem:
Já ale nové téma nevytvářel. Já napsal představené své osoby, jak po mě bylo žádáno. Téma z toho udělali ti, kteří začali reagovat na moje představení. Tudíž klidně si vytvořte nové téma, myslím i zajímavé, ale ne mým jménem a ještě s OŘEZANÝM textem. Kdybych chtěl vytvořit nové téma, tak to nanapíšu takto kostbatě, jako když se to vytrhne z kontextu.

Ok, to by asi šlo. Vytvořím to jako téma založené systémovým uživatelem a zduplikuji tam tedy celý tvůj příspěvek. Nicméně, nechám je rozdělené, aby diskuse k představení - která by spíše měla být samostatným vláknem tvé osoby, byla oddělená od jinak zajímavého tématu, které se plynulou diskusí vytvořilo.
 
Hotovo, toto vlákno předáno pod systémového uživatele "Robot" s poznámkou o úpravě, zkopírována do prvního příspěvku (resp. druhého) kompletní reakce @liborkovarik. Tím považuji problém rozdělení diskusí za vyřešený, dokonce se mi to jeví jako docela šikovný způsob, který budu já i ostatní moderátoři aplikovat do budoucna, aby to bylo doopravdy zřejmé.

Nadále pokračovat prosím v tématu.
 
Mozna ty dohady pak dejte pryc, at je to lepe citelne, pokud jste jiz nasli smir.

@liborkovarik Michal se snazi zajimavejsi temata davat zvlast, protoze maji smysl i pro ostatni a asi by to nikdo nehledal v predstaveni tve osoby.
 
TVL.... co to jako je?? Proč ADMIN vytváří mým jménem příspěvky?????? To si dělá ADMIN legraci?? To je v pravidlech diskuze, že si admin může vstupovat do příspěvků, vytrhávat z kontextu a uměle vytvářet témata jménem jiných uživatelů?? TO JE SLUŠNÝ PSYCHO. To je nějaká severokorejská škola?
Libore nepruď! Je to zbytečné, jsme v přesile.... [emoji6]
 
K veci:
Naucil jsem se vyuzivat, preci jen pro me je dobre vedet, jestli je to 110 nebo 130 na stred. Nebo 70 ci 50.
Prijdu k mici kouknu na hodinky vezmu hul.
Nemyslim, ze zrovna hodinky by zdrzovaly tempo.
Merak musis vyndat, zamerit, zandat. To je treba +20 sekund?
Podobne to bude s telefonem.
O krokovani nemluve, tam uz to budou minuty.

Za me hodinky k mereni bez problemu, pokud jde o tempo hry.
 
Snad ne ve smyslu, v jakem to prezentoval soudruh Topolanek [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] To by nebylo slusne.
On vi, je to chytrej kluk.
 
K veci:
Naucil jsem se vyuzivat, preci jen pro me je dobre vedet, jestli je to 110 nebo 130 na stred. Nebo 70 ci 50.
Prijdu k mici kouknu na hodinky vezmu hul.
Nemyslim, ze zrovna hodinky by zdrzovaly tempo.
Merak musis vyndat, zamerit, zandat. To je treba +20 sekund?
Podobne to bude s telefonem.
O krokovani nemluve, tam uz to budou minuty.

Za me hodinky k mereni bez problemu, pokud jde o tempo hry.
Telefon, záleží jak to máš zařízený. Já mám mobil v držáku na vozíku, přijedu k míči, ťuknu na display, ten se rozsvítí, pretahnu prstem značku tam kde jsem a vidím. Udělat to je fakt záležitost 2 vteřin, napsat to je mnohem delší. Až zas budeme někde spolu hrát, předvedu. ;)
 
Já teda hraju s laserem rychleji než bez něj. Byl to jeden z důvodů, proč jsem si ho koupil. Zakazovat něco podle HCP je podle mne úplná kravina. Proč 10,0 nemůže a 9.9 může? Na turnaji budou hrát v jedné kategorii? Nesmysl. Ano, s měřícím zařízením umí někteří lidé zdržovat, ale to i kuřáci, ukecaní lidi atd.
 
S HCP nad 10 nepoužívejte měřící zařízení, nelezte na určitá hřiště...:mad:
 
Tak zase bych to nehnal ad absurdum.

V zasade to bylo mysleno tak, ze hrac s vyssim HCP ma nizsi pravdepodobnost, ze dokaze zahrat to, co zmeril. Proto nezalezi na tom, zda meri 2 vteriny nebo 2 minuty, protoze mu presny vysledek k nicemu neni. Orientacne jsou na hristi koliky, znacky na sprinklerech apod., coz obecne staci.

Jinymi slovy, k cemu mi je, ze vim, ze to je k jamce 130 metru na kraj greenu 125 a na konec 140, kdyz tech 127+ dobeh zahraji mozna 1 z deseti ran, a to jeste ne vzdy spravnym smerem.

Tim se samozrejme nevysmivam ani nesnizuji hrace s nizsim HCP. Nikdo jsme se nenarodilins HCP 1, prave proto vime, ze jsme take hrali na HCP 36, 20, 15 atd.

No a potom, kdyz jdou ve flightu 4 hraci, hraji na par 4 treti ranu do greenu, vsichni meri, tak to muze byt celkove zpozdeni 3 minuty, a to mate po 3 jamkach skoro 10 minut, coz muze znamenat, ze uz by meli byt na greenu 4. jamky.

Nazor.. ne pravidlo.

Snad jsem zase neprestrelil a nebudete me kamenovat.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom