Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Měli jste někdy delší golfovou přestávku? A proč?

Měli jste někdy delší golfovou přestávku? A proč?


  • Hlasovalo
    25

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Stalo se vám to někdy? Měli jste někdy delší golfovou přestávku? Delší znamená pro každého něco jiného. Pro někoho je delší měsíc, pro někoho je delší rok. Pokud tomu tak u vás bylo, proč? A jaký byl návrat do golfové reality?
 
Po zranění prstu na noze v půlce sezóny cca měsíc bez golfu a další měsíc jen omezeně.
Promítlo se mi to do výsledků cca +10 ranami na kolo. Do konce sezóny jsem to nesrovnal, až přes zimu na indooru.
 
nevím, zda to lze považovat za přestávku, ale 36 let mi byly krásy golfu utajeny :)

zranění 1 x - natažené mezižeberní svaly - naštěstí STOP od listopadu do března, takže z golfového hlediska - NP
 
Právě jí od soboty prožívám. Po včerejší návštěvě chirurgie jsem
naštvaný a vrčím.
Dg: Natažení zadní svalové skupiny levého stehna.
Léčba : Klidový režim doma.
Předpoklad šetření: 1 - 2 měsíce !!!!!!!!
Golfové hole jsem vyměnil za francouzské. Sakra !!! Bolí to jaxviňa.
 
Moje nejdelší golfová přestávka byla v GR Benátky , když jsem šel s jedním místním pohodářem a mezi 1a2 9-kou jsme si dali obídek pitíčko poseděli a v klidu dohráli. Tak je to tam prý zvykem u normálních golfistů pohodářů.
Pokud to není úraz, tak každému ostatnímu lze předejít, přestávce v golfu kvůli zdravotním potížím lze předejít =doporučuji:
A9F541BF-B6D7-4E2B-B3FD-BB68EBC3460B.jpeg

 
Upraveno:
no přestávku ..... tak 4 nebo 5 let to bylo ;)

trocha práce; dva psi, kteří chtěli běhat a volný čas jsem strávil na motorce. Na hole se doma hezky prášilo, neměl jsem chuť udělat si čas a golf mi stačil večer v televizi.... tak tohle rozložení je už minulostí. Naštěstí ... Do prvního dabláče, pak uvidíme jaké příslovce, či jiný slovní druh použiju 😂😂😂
 
Právě jí od soboty prožívám. Po včerejší návštěvě chirurgie jsem
naštvaný a vrčím.
Dg: Natažení zadní svalové skupiny levého stehna.
Léčba : Klidový režim doma.
Předpoklad šetření: 1 - 2 měsíce !!!!!!!!
Golfové hole jsem vyměnil za francouzské. Sakra !!! Bolí to jaxviňa.
a to máš z golfu? nebo... ?
 
Moje nejdelší golfová přestávka byla v GR Benátky , když jsem šel s jedním místním pohodářem a mezi 1a2 9-kou jsme si dali obídek pitíčko poseděli a v klidu dohráli. Tak je to tam prý zvykem u normálních golfistů pohodářů.
Pokud to není úraz, tak každému ostatnímu lze předejít, přestávce v golfu kvůli zdravotním potížím lze předejít =doporučuji:
Zobrazit přílohu 10263
už to nehul 😂😂
 
Právě jí od soboty prožívám. Po včerejší návštěvě chirurgie jsem
naštvaný a vrčím.
Dg: Natažení zadní svalové skupiny levého stehna.
Léčba : Klidový režim doma.
Předpoklad šetření: 1 - 2 měsíce !!!!!!!!
Golfové hole jsem vyměnil za francouzské. Sakra !!! Bolí to jaxviňa.
tak toto mne zrovna trapilo vcera na prave noze..... ani jsem to dnes nemel cist :(
 
Moje nejdelší golfová přestávka byla v GR Benátky , když jsem šel s jedním místním pohodářem a mezi 1a2 9-kou jsme si dali obídek pitíčko poseděli a v klidu dohráli. Tak je to tam prý zvykem u normálních golfistů pohodářů.
Pokud to není úraz, tak každému ostatnímu lze předejít, přestávce v golfu kvůli zdravotním potížím lze předejít =doporučuji:
Zobrazit přílohu 10263
Asi naivně, ale předpokládal jsem, že inzerovanou knihu (v češtině) koupím jako e-knihu na googleshop. Nedaří se. Tušíte někdo, kde dělám chybu?
 
Nejdelší doba je 14 dní, ale to už se mi zdálo o golfu.

Letos je to první zima. Sice se mi podařilo aspoň 1x měsíčně jít na hřiště a aspoň 1x týdne zvládnu simulátor, ale už nutně potřebuji jít ven, projít se po trávě, hledat míčky v křoví,....

Takže tak.
 
Od 18.10.2019. Kontrola na ortopedii v pátek. 🤨
 
Jednou 8 měsíců, podruhé 4 měsíce, ani jsem na hole nesáhnul
A ani mi nechyběly ...
 
  • Nechápu, nerozumím
Reactions: PFP
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom