Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA MASTERS 2023 - tipovací soutěž - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
1680518155604.png



Hm, zatím to vypadá opravdu na spoustu vody v Augustě
1680518474292.png
 
Upraveno:
Tak to asi abych změnil svůj tip skórování.
Augusta je těžká i díky tvrdým a extrémně rychlým grýnům 🙈
No mě nejdřív napadlo, že na tom počasí vydělají ti, kteří se drželi u otázek 1, 5 a 17 zpátky - tzn. tipovali vesměs horší výdledky. Ale máš pravdu, že v Augustě napak mokré - a tím pádem pomalejší greeny - mohou paradoxně pomoci k lepším číslům.....
 
Den 1.
1) Odkud bude vedoucí hráč po 1.dnu? ( A/ z Evropy, B/ z USA, C/ ze zbytku světa)………….. odpověď: B
2)
Jaké bude skóre vedoucího hráče po 1.dnu? ……………………………………….…………….odpověď: -5
3)
Kdo bude lépe umístěn po 1.dnu? ( A/ Rahm, B/ McIlroy, C/ oba stejně)………………………odpověď: B
4)
Kolik Evropanů se dostane 1.den do TOP 10? ……………………………………….……….. ....odpověď: 2
Den 2.
5) Jakou hodnotu bude mít hranice cutu?......................................................................................odpověď: +2
6)
Projde cutem Phil Mickelson ? (A/ANO, B/NE) ………………………………………………….....odpověď: B
7)
Kdo bude lépe umístěn po 2.dnu? ( A/Thomas, B/Spieth, C/ oba stejně)……………………….odpověď: B
8)
Jak na tom bude obhájce S.Scheffler? (A/T10, B/T20, C/T30, D/T40, E/CUT, F/neCUT) ….....odpověď: A
Den 3.
9) Kolik eaglů zahrají za tři dny Rahm, McIlroy a Scheffler dohromady?.......................................odpověď: 4
10)
Kdo bude lépe umístěn po 3.dnu (A/Lowry, B/Hatton, C/ Fitzpatrick) ……………………...... odpověď: A
11)
Kolik ran bude náskok vedoucího hráče po 3.dnu? ……………………………………………..odpověď: 1
12) Jakou hodnotu bude mít nejlepší kolo tzv.moving day? …………………………………….. ...odpověď: 67
Den 4.
13) Kolik američanů se dostane do konečného TOP 10?.............................................................odpověď: 6
14)
Který z těchto hráčů z LIV se umístí nejlépe (A/ D.Johnson, B/ Reed, C/ C.Smith) ………... odpověď: C
15)
Jak dopadne na Masters Tiger Woods? (A/T10, B/T20, C/T30, D/T40, E/CUT, F/neCUT)... .odpověď: F
16)
O kolik ran vítěz porazí druhého v pořadí (tip 0 = play-off) ………………………………….....odpověď: 2
17)
Jaké bude skóre vítěze? ……………………………………………………………………… ......odpověď: -13
18)
Kdo bude vítězem Masters? (jméno) ………………………………………………………….....odpověď: Scottie Scheffler
 
Den 1.
1) Odkud bude vedoucí hráč po 1.dnu? ( A/ z Evropy, B/ z USA, C/ ze zbytku světa)………….. odpověď: B
2) Jaké bude skóre vedoucího hráče po 1.dnu? ……………………………………….…………….............. odpověď: -5
3) Kdo bude lépe umístěn po 1.dnu? ( A/ Rahm, B/ McIlroy, C/ oba stejně)……………………… odpověď: B
4) Kolik Evropanů se dostane 1.den do TOP 10? ……………………………………….……….. .................odpověď: 3
Den 2.
5) Jakou hodnotu bude mít hranice cutu?......................................................................................odpověď: -1
6) Projde cutem Phil Mickelson ? (A/ANO, B/NE) …………………………………………………................odpověď: B
7) Kdo bude lépe umístěn po 2.dnu? ( A/Thomas, B/Spieth, C/ oba stejně)………………………. odpověď: B
8) Jak na tom bude obhájce S.Scheffler? (A/T10, B/T20, C/T30, D/T40, E/CUT, F/neCUT) …. odpověď: A
Den 3.

9) Kolik eaglů zahrají za tři dny Rahm, McIlroy a Scheffler dohromady?....................................odpověď: 4
10) Kdo bude lépe umístěn po 3.dnu (A/Lowry, B/Hatton, C/ Fitzpatrick) ……………………...... odpověď: A
11) Kolik ran bude náskok vedoucího hráče po 3.dnu? ……………………………………………........... odpověď: 2
12) Jakou hodnotu bude mít nejlepší kolo tzv.moving day? …………………………………….. ..........odpověď: 65
Den 4.

13) Kolik američanů se dostane do konečného TOP 10?...............................................................odpověď: 5
14) Který z těchto hráčů z LIV se umístí nejlépe (A/ D.Johnson, B/ Reed, C/ C.Smith) ………... odpověď: C
15) Jak dopadne na Masters Tiger Woods? (A/T10, B/T20, C/T30, D/T40, E/CUT, F/neCUT)...odpověď: E
16) O kolik ran vítěz porazí druhého v pořadí (tip 0 = play-off) …………………………………......... odpověď: 2
17) Jaké bude skóre vítěze? ……………………………………………………………………… ..............................dpověď: -14
18) Kdo bude vítězem Masters? (jméno) …………………………………………………………. ....................odpověď: Min Woo Lee
 
Vážení jamkaři, tipovačka je tímto uzavřena......a já děkuji za nečekaně vysokou účast, celkem 25 lidí:):up:. (.....to jsem si naběhnul, až to budu vyhodnocovat v tom hotelu:D:D). Teď už jen počkáme do něděle na vítěze......

Níže přehled tipů.........a pár zajímavostí (aspoň teda pro mě):
- nečekaná paleta vítězů, celkem 15!!
- rozptyl u CUTU (-4;+6) a u počtu hráčů USA v T10 (0 - 8)
-.....a u Tigera nikdo nic neví:D
MASTERS - tipovačka přehled.jpg
 
Full tee times Thursday/Friday
7:40 a.m. Gary Player (Honorary Starter) Jack Nicklaus (Honorary Starter) Tom Watson (Honorary Starter)
8:00 a.m./11:06 a.m. Mike Weir (Canada), Kevin Na
8:12 a.m./11:18 a.m. Vijay Singh (Fiji), Scott Stallings, *Matthew McClean (N. Ireland)
8:24 a.m./11:30 a.m. Sandy Lyle (Scotland), Jason Kokrak, Talor Gooch
8:36 a.m./11:42 a.m. Fred Couples, Russell Henley, Alex Noren (Sweden)
8:48 a.m./11:54 a.m. Adrian Meronk (Poland), Kevin Kisner, Louis Oosthuizen (South Africa)
9:00 a.m./12:12 p.m. Larry Mize, Min Woo Lee (Australia), *Harrison Crowe (Australia)
9:12 a.m./12:24 p.m. Sergio Garcia (Spain), Kazuki Higa (Japan), Keith Mitchell
9:24 a.m./12:36 p.m. Patrick Reed, Adam Svensson (Canada), Sahith Theegala
9:36 a.m./12:48 p.m. Shane Lowry (Ireland), Mackenzie Hughes (Canada), Thomas Pieters (Belgium)
9:48 a.m./1:00 p.m. Bubba Watson, Seamus Power (Ireland), *Mateo Fernandez de Oliveira (Argentina)
10:06 a.m./1:12 p.m. Abraham Ancer (Mexico), Chris Kirk, Keegan Bradley
10:18 a.m./1:24 p.m. Tiger Woods, Viktor Hovland (Norway), Xander Schauffele
10:30 a.m./1:36 p.m. Adam Scott (Australia), Patrick Cantlay, Kurt Kitayama
10:42 a.m./1:48 p.m. Justin Thomas, Jon Rahm (Spain), Cameron Young
10:54 a.m./2:00 p.m. Hideki Matsuyama (Japan), Cameron Smith (Australia), Sungjae Im (Korea)
11:06 a.m./8:00 a.m. Jose Maria Olazabal (Spain), Cameron Champ
11:18 a.m./8:12 a.m. Charl Schwartzel (South Africa), Taylor Moore, *Aldrich Potgieter (South Africa)
11:30 a.m./8:24 a.m. J. T. Poston, Francesco Molinari (Italy), Bryson DeChambeau
11:42 a.m./8:36 a.m. Bernhard Langer (Germany), Mito Pereira (Chile), *Ben Carr
11:54 a.m./8:48 a.m. Danny Willett (England), Gary Woodland, Brooks Koepka
12:12 p.m./9:00 a.m. Sepp Straka (Austria), Harold Varner III, Kyoung-Hoon Lee (Korea)
12:24 p.m./9:12 a.m. Phil Mickelson, Tom Hoge, Si Woo Kim (Korea)
12:36 p.m./9:24 a.m. Billy Horschel, Harris English, Ryan Fox (New Zealand)
12:48 p.m./9:36 a.m. Zach Johnson, Jason Day (Australia), *Gordon Sargent
1:00 p.m./9:48 a.m. Brian Harman, Joaquin Niemann (Chile), Tyrrell Hatton (England)
1:12 p.m./10:06 a.m. Dustin Johnson, Corey Conners (Canada), Justin Rose (England)
1:24 p.m./10:18 a.m. Matthew Fitzpatrick (England), Collin Morikawa, Will Zalatoris
1:36 p.m./10:30 a.m. Scottie Scheffler, Max Homa, *Sam Bennett
1:48 p.m./10:42 a.m. Tom Kim (Korea), Rory McIlroy (N. Ireland), Sam Burns
2:00 p.m./10:54 a.m. Jordan Spieth, Tommy Fleetwood (England), Tony Finau
* Denotes amateur
 
Předpověď stále platí, minimálně v sobotu bude hodně mokro.
Jsem zvědav, jestli to vlastně odehrají celé ...
1680693578201.png
 
Grýny jsou evidentně měkké a ochotně přijímají míčky. Takže skóre asi půjde dost vysoko 🙈
 
Tak první kolo máme za sebou.....a asi jsem tu tipovačku vymyslel dobře, když vedu:):)....Doufám že "leaderbord" je k přečtení......
20230406_211214.jpg
 
@ligi - pecka! Čitelné v pohodě. Já se musím zeptat... Jak u tohodle offline se bude měnit pak dynamicky pořadí? :)

Jako můj kůň Tiger mne trochu v prvním kole zklamal! Ale vím, že mě jen napíná! 😢

Koepka je ale borec. Moc se mi jeho aktuální herní projev líbí. Především ten klid a "klidné" soustředění. :up:
 
Koepka je ale borec. Moc se mi jeho aktuální herní projev líbí. Především ten klid a "klidné" soustředění. :up:
On prostě Majory umí, přijde mi, že na nich hraje úplně jiný golf, než po zbytek sezóny 🙈
 
S Koepkou souhlas. Po shlédnutí Full Swing, kde působil spíše zoufale, mě mile překvapil. I 3par contest hrál líbivě a asi i v pohodě.
 
@ligi - pecka! Čitelné v pohodě. Já se musím zeptat... Jak u tohodle offline se bude měnit pak dynamicky pořadí? :)

To se bude měnit tak, že to jako blbec vyplním do další prázdné tabulky:(, zatímco ostatní půjdou někam na Manhattanu pařit :D......Holtt na oltář 19.jamky je třeba přinášet oběti :D:D
 
Upraveno moderátorem:
Sice to počítání nechápu (viděl bych to spíše na lenost), ale za mě super, po prvním dnu na T2
Věř @ligi . :)
Ja to vidím takto: odpovědi písmeny - správná za -1. Odpovědi čísly - správně (červeně) za -2, těsně vedle a blízko za -1, vzdáleně za 0, daleko od správného za +1.
 
Věř @ligi . :)
Ja to vidím takto: odpovědi písmeny - správná za -1. Odpovědi čísly - správně (červeně) za -2, těsně vedle a blízko za -1, vzdáleně za 0, daleko od správného za +1.
Já mu věřím, to je v poho, když mě to bude počítat tak, že budu nahoře :D:D:D
 
Já mu věřím, to je v poho, když mě to bude počítat tak, že budu nahoře :D:D:D

Jj... Akorát, uvidíme, jestli to @Henry odhadl dobře! Jestli bude @ligi první i zítra, bude na na čase na to pořádně kouknout! :p Ale musím říct, že oceňuji, že bude každý den byl vyplňovat prázdný papír. Představ si tu hrůzu, když udělá chybu! Výkres v háji a znovu! :)

... Něco mi říká, že se s T2 mohu rozloučit. ;) :p

Tigere, zaber!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom