Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?

Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    44
Dobrý den všem, od zítřka, tedy 14.2. do konce března (31.3.2024) probíhá promoční akce - každá karta Golfamore 2024 zakoupená a registrovaná v tomto období bude automaticky obsahovat verzi PLUS. Znamená to možnost hrát vícekrát na hřištích, která nabízejí volné teetimy pro držitele karty PLUS (hřiště v ČR a SR zatím nenabízejí)
 
Vše jsem vždy řešil pouze elektronickou kartou v mobilní aplikaci. Fyzickou kartu po mě nikde nechtěli.
 
Plastiková kartička má pouze symbolický význam (dárek, cena na turnaji, apod), jinak je důležité jen číslo karty, a jak už bylo zmíněno - digitální karta v aplikaci je dostačující a ideální pro prokazování.
 
No vida. Už to vypadá, že by drtivá většina českých hřišť mohla zlevnit o 50% a nic by se nestalo🤣.
 
No vida. Už to vypadá, že by drtivá většina českých hřišť mohla zlevnit o 50% a nic by se nestalo🤣.
Tak uplatníš to jednou. Ale na výlet na Slovensko ideal. Nitra €22,50, Hrubá Borša €34,50, Sedin €34,50, Penati €57,50. Cena za kartu €55,00, úspora €94,00. A to máme duben.
 
Tak uplatníš to jednou. Ale na výlet na Slovensko ideal. Nitra €22,50, Hrubá Borša €34,50, Sedin €34,50, Penati €57,50. Cena za kartu €55,00, úspora €94,00. A to máme duben.
A nejel bys tam, kdybys tu slevu nemel?
 
Jj, na výlety super. Upřímně je mi to sympatičtější a ze strany hřiště tak nějak "profesionálnější", než svým způsobem zvláštní "dokupy přes čgk" (které využívám, ale které mi z podstaty věci přijdou s ohledem na domácí členy tak nějak "nefér"). Tohle je pro mě jasně uchopitelný produkt pro golfisty cestovatele. Jednou za rok na návštěvu, super... rád přijedu, vezmu kamaráda, dáme i oběd a nebudu se cítit jak lovec slev z letáku a rychle pryč! :)

Jsem moc rád, že ke kartě Golfamore přistupují konečně i česká hřiště, jen houšť! :)
 
A nejel bys tam, kdybys tu slevu nemel?
Jel, a to na kartu fairway2hotel, jako posledních x let, kdy jsem ten výlet organizoval. Ono v 8mi lidech dát jen za 1 hru na Penati skoro tisíc Eur není úplně levnej zážitek.
A myslím, že i ta hřiště vědí, proč to dělají - minimálně tam dostanou 1x ročně feečkaře, kterých by tam podle mě za plnou cenu 80% nejelo + je to samozřejmě promo.
 
Koupil jsem ale ještě nevyužil. Chápu tu kartu jako bezva doplněk k domovskému členství na výlety. Počítal jsem hlavně se zahraničím, ale v ČR ji využiju taky rád. Dřív jsem využíval kombinaci různých voucherů a happy hours, takhle to bude pohodlnější.
Kdybych měl všude platit plnou cenu, buď bych udělal výlet kratší s méně hřišti, nebo méně výletů.
 
No vida. Už to vypadá, že by drtivá většina českých hřišť mohla zlevnit o 50% a nic by se nestalo🤣.
Tak zřejmě to dotčená hřiště spíše berou jako marketingovou akci směrem k zahraničním hostům a spoléhají pak na „šuškandu" v zemi golfisty a tím nalákání dalších cizozemských hráčů (alespoň já bych to tak jako případný provozovatel chápal). Ono dostat do povědomí cizinců jiná naše hřiště než Karlštejn nebo Albatross je jinak asi dost složité. Samozřejmě také bude asi záležet na vytíženosti konkrétního hřiště. U vytíženého hřiště taková karta postrádá (ze strany provozovatele) smysl.

Možná, až si hřiště udělají analýzu na konci sezóny a zjistí, že 90% držitelů této karty bylo z ČR, tak se na to „vyp*dnou" 🤭
 
Dostat se do podvedomi cizincu zas az tak slozite neni, jde o to zda spise ty hriste chteji a maji na to finance. Mala hriste na to finance nemaji a vetsi na to kaslou. Tohle je pro ne jednodussi nez se nekde prezentovat. Nicmene pro ty zahranicni golfisty je dulezite vedet jak jsou ty hriste hodnocena a proto i na Golfamore je dobre ty hriste hodnotit a davat tem hristim feedback, i kdyz jste z Cech. A ano vim nektera hriste o feedback nestoji. Nicmene spousta tech kde jsem byl o nej stoji.
 
No vida. Už to vypadá, že by drtivá většina českých hřišť mohla zlevnit o 50% a nic by se nestalo🤣.
Stalo drtiva vetsina hrist by ty hriste mohla zavrit po te sleve. A to by nebylo dobre. Jen by to chtelo ze strany hrist se vic prezentovat a snazit se pritahnout platici golfisty a ne spolehat na financne silneho majitele.
 
A nejel bys tam, kdybys tu slevu nemel?
Chápu otázku. Za plnou bych určitě vynechal PENATI, nebo bych hodně uvažoval. Celý to organizoval @PFP , který je mistr ve hledání výhodných nabídek a noční můra golfových manažerů :cool: .
BTW spolu jezdíme taky, když někdo někam něco má ....
 
Z pohledu hráče je to samozřejmě skvělé, jen houšť takových akcí. Já to ale moc nechápu manažersky...

které využívám, ale které mi z podstaty věci přijdou s ohledem na domácí členy tak nějak "nefér"
Zajímavý pohled. Já na to koukám třeba uplně obráceně - raději navážu s někým dlouhodobé partnerství, kde si vzájemně vyměňujeme členy formou reciprocity a třeba i vouchery na hru nebo ubytko, než rozdávat slevy nahodilým hejhulům co jedou okolo bez jakékoli šance na zpětnou vazbu efektivity této aktivity.

A myslím, že i ta hřiště vědí, proč to dělají - minimálně tam dostanou 1x ročně feečkaře, kterých by tam podle mě za plnou cenu 80% nejelo + je to samozřejmě promo.
Myslím, že hřiště absolutně netuší, proč to dělají. Respektive drtivá většina z nich. Jen se bojí, že jejich konkurence bude mít produkt, který je připraví o potenciální hráče. Což může v krátkodobém horizontu fungovat, ale vzhledem k tomu, že se Golfamore nesnaží o žádnou exkluzivitu (kdyžtak mne opravte), tak jakmile to bude mít v oblasti většina, ztrácí to veškerý efekt. A odhad 80% je podle mě zcela vycucanej z prstu. Do Turecka taky jezdí bambiliony lidí i přes to, že fee tam stojí klidně 6000 Kč.

Stalo drtiva vetsina hrist by ty hriste mohla zavrit po te sleve. A to by nebylo dobre. Jen by to chtelo ze strany hrist se vic prezentovat a snazit se pritahnout platici golfisty a ne spolehat na financne silneho majitele.
My češi jsme na slevy ujetý a tohle je jen další derivát Slevomatu. Mám potvrzeno, že řada velkých resortů za fee reálně dostává cca 50% ceníkové ceny a to právě vlivem těchto akcí. Za mne by bylo lepší zlevnit o 30% a akce zrušit.

Nevím co v tvém světě znamená "víc se prezentovat", ale já si naopak myslím, že by se většina hřišť měla starat o výrobu golfistů = členů a ne jen čekat na feečkaře. Kdyby mělo každé hřiště svých 500-1000 členů, opět by nebylo potřeba živit Slevomaty...
 
Vic prezentovat znamena byt videt v cizine a prezentovat cesky golf a hriste.
Souhlasim s tebou ze je potreba aby hriste melo min 800 clenu aktivnich a kazdy rok platicich fee, tak jak je to treba v Nemecku. To je ale sen, to uz tady bylo, ze federace vyhlasila ze budeme mit 50tisic golfistu. Ani prd. A i tak by to vychazelo cca 501 max na hriste. Takze bud budou hriste zanikat vic a vic hlavne ty mimo Prahu a nebo se zamerej na to jak pritahnout feeckare z ciziny kdyz u nas je sezona cca od Brezna do Listopadu, a to si myslim ze ty hriste nedelaj.
 
Vic prezentovat znamena byt videt v cizine a prezentovat cesky golf a hriste.
Souhlasim s tebou ze je potreba aby hriste melo min 800 clenu aktivnich a kazdy rok platicich fee, tak jak je to treba v Nemecku. To je ale sen, to uz tady bylo, ze federace vyhlasila ze budeme mit 50tisic golfistu. Ani prd. A i tak by to vychazelo cca 501 max na hriste. Takze bud budou hriste zanikat vic a vic hlavne ty mimo Prahu a nebo se zamerej na to jak pritahnout feeckare z ciziny kdyz u nas je sezona cca od Brezna do Listopadu, a to si myslim ze ty hriste nedelaj.
Prezentace hřiště v cizině je pro max 20 areálu v ČR, pro ostatní jsou to zcela vyhozené peníze. Proč by měl jet nějaký Němec, Francouz nebo Brit do Hořehled? Nebo Podbořánek? Nebo Alfrédova? Nebo Písku? Jsou to pro něj zcela obyčejná hřiště, která nevynikají oproti těm co má doma naprosto v ničem. Pro něj budou zajímavé resorty v TOP kvalitě nebo na výjimečném místě či s výjimečnou historií.

Zároveň si dovolím tvrdit, že projekt ČGF svůj cíl splnil - reálně je v ČR už přes 100 000 golfistů. Bohužel jich 3/4 z toho hrají tak málo, že se to takřka nedá počítat. Otázkou zůstává, zda je to díky něčí aktivitě a nebo to proběhlo samovolně.

Čím jsem si ale jist je to, že kdyby aspoň polovina resortů vyvíjela aktivitu pro vznik nových golfistů (a ne jen předstírala, že pro ně mají super výhodné nabídky za tisíce), tak těch reálně hrajících bude výrazně víc.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom