Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?

Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    44
číslo je buď na kartě (fyzické), nebo pokud máte koupenou digitální, číslo Vám muselo přijít do mailu, toto číslo je potřeba aktivovat na webu Golfamore - https://www.golfamore.com/en/activate-card/ - zadá se číslo a mail a je hotovo. Pokud jste to udělal a v aplikaci se neukazuje karta pro rok 2024, je potřeba se z aplikace odhlásit ba znovu zalogovat s novým číslem
 
číslo je buď na kartě (fyzické), nebo pokud máte koupenou digitální, číslo Vám muselo přijít do mailu, toto číslo je potřeba aktivovat na webu Golfamore - https://www.golfamore.com/en/activate-card/ - zadá se číslo a mail a je hotovo. Pokud jste to udělal a v aplikaci se neukazuje karta pro rok 2024, je potřeba se z aplikace odhlásit ba znovu zalogovat s novým číslem
Ja vim, mel jsem ho v appce, vse aktivni ale v mejlu cislo najit nemuzu. Na webu je moznost pozadat o cislo znovu ale nereaguje to
 
Jeste jednou pro jistotu pac sem asi blbej. Sorry prijde mi to tak. Takze rano pujdu za pul na Legend a odpoledne za pul na Heritage?
Ano, tak by to mohlo jít, nemají na webu žádné omezení
 
Ja vim, mel jsem ho v appce, vse aktivni ale v mejlu cislo najit nemuzu. Na webu je moznost pozadat o cislo znovu ale nereaguje to
pošlete mi váš mail, požádám kolegu na centrále ať se na to mrkne. Přes koho jste to kupoval?
 
Ano, tak by to mohlo jít, nemají na webu žádné omezení
Ja bejt Vami tak to radsi overim na Penati jestli jste si rozumeli spravne ;)
 
Dobrý podnět - ověřím začátkem týdne u kolegy, který s nimi uzavíral dohodu a dám vědět, ať máme jasno
Ja bych do toho nevrtal 😂 jsou tam navedena obe hriste :)
 
SK - lepší ověřit, než tam přijet a zjistit, že to obsluha na recepci vnímá jinak. Co se týká Molitorova, tak na kartu Golfamore jsem tam hrál a přístup "toho pána", jak je výše zmiňováno, byl úplně v pohodě - sice to nějak nešlo přes systém a ani v aplikaci se nedalo zaktivovat, ale stejnou slevu mi dal i tak. Takže za mě správný proklientský přístup. Tohle by možná chtělo na straně Golfamore zkontrolovat, když už tady mají v CZ přímo za to zodpovědného člověka - nejen dělat akvizici, ale aktivně objet i už připojené kluby a ověřit, že o tom recepce všichni ví a že nebude recepce překvapena až první poptávkou od klienta přímo na místě nebo při rezervaci.
 
Já mám bohužel z Molitorova zkušenost jinou. V době, kdy ještě fungoval golfadvisor (a já několik voucherů použil bez potíží jinde), zde jsem narazil. Systém to neznal, pán na recepci taky ne a tak volal majiteli. Ten prý taky nic takového nezná. Takže jsem zaplatil plnou cenu místo hry zdarma.
Ten z golfadvisoru, tuším p.Srb mi k reklamaci řekl, že jsem měl volat hned, a s majitelem si to prý vyjasnili, zapomněl, že nějakou dohodu s golfadvisorem uzavřel. Takže někde v té informovanosti personálu problém být může. A já si řekl o voucher jinam radši.
 
Ja vidim obe
IMG_9059.jpeg
 
Dobrý den, definitivní informace je, že Penati umožňuje čerpat 1 slevu na green fee, záleží na držiteli karty, kterou osmnáctku si vybere. Na webu www.golfamore.com je již udělána změna - je tam registrován resort, nikoli jednotlivá hřiště. Děkuji za podnět k prověření, byl opodstatněný.
 
Přesně toho jsem se obával že se dozvím až tam přijedu a bude nějak naplánováno a navázáno na sebe.
Je v tom jasno, tak se to dá zkombinovat s něčím jiným, třeba s jejich happy hour nebo tak…
Díky.
 
Dobrý den, definitivní informace je, že Penati umožňuje čerpat 1 slevu na green fee, záleží na držiteli karty, kterou osmnáctku si vybere. Na webu www.golfamore.com je již udělána změna - je tam registrován resort, nikoli jednotlivá hřiště. Děkuji za podnět k prověření, byl opodstatněný.
ale pořád je to zajímavé, dle mého názoru
 
SK - lepší ověřit, než tam přijet a zjistit, že to obsluha na recepci vnímá jinak. Co se týká Molitorova, tak na kartu Golfamore jsem tam hrál a přístup "toho pána", jak je výše zmiňováno, byl úplně v pohodě - sice to nějak nešlo přes systém a ani v aplikaci se nedalo zaktivovat, ale stejnou slevu mi dal i tak. Takže za mě správný proklientský přístup. Tohle by možná chtělo na straně Golfamore zkontrolovat, když už tady mají v CZ přímo za to zodpovědného člověka - nejen dělat akvizici, ale aktivně objet i už připojené kluby a ověřit, že o tom recepce všichni ví a že nebude recepce překvapena až první poptávkou od klienta přímo na místě nebo při rezervaci.
Díky za podnět, snažím se s manažery komunikovat a jsem pro recepce k dispozici pro případ problému se systémem, věřím, že tento rok to bude fungovat lépe
 
Dobrý den, definitivní informace je, že Penati umožňuje čerpat 1 slevu na green fee, záleží na držiteli karty, kterou osmnáctku si vybere. Na webu www.golfamore.com je již udělána změna - je tam registrován resort, nikoli jednotlivá hřiště. Děkuji za podnět k prověření, byl opodstatněný.
A kdyz mam Golfamore PLUS, diky kteremu muzu hrat se slevou na hristich opakovane, tak je mozne jeden den vyuzit slevu na Legend a druhy den na Heritage?
 
Ted koukam, ze neni. Blbe jsem chapal, ze PLUS plati na vsechna hriste.
 
V současné době není v Golfamore Plus žádné CZ a SK hřiště. Nabídka hřišť ve verzi Plus se v průběhu roku mění.
 
Obecně lze kartu PLUS využívat na hřištích, která na svém profilu tuto možnost inzerují. Většinou se jedná o volné teetimy, které jsou držitelům PLUS k dispozici, ale již bylo zmíněno že zatím v ČR ani SR zatím tato nabídka není.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom