Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?

Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    44
Nestalo - teetime nema s Golfamore nic spolecneho mimo to, ze ji prodava. Smerodatne je co je na webu Golfamore, pripadna omezeni jsou tam, ale plati jen treba na omezeni vikendu, nejakych konkretnich tydnu apod
 
No já osobně bych se řídil spíš informacemi od daného hřiště než webem Golfamore. Opakovaně se mi stalo, že nějaké weby v ČR prezentovali různé slevy na mém hřišti, aniž by se obtěžovali o tom se mnou vůbec mluvit. Čímž nechci tenhle produkt jakkoli pomlouvat, jen je dobré si to před případným nákupem/ použitím ověřit...
 
Overit urcite, ted jedeme s Golfamore do Portugalska a vsechny teetimy byly rezervovany s informaci, ze kartu mame a vsude napsali jasne a snizili cenu. Kazdopadne o tom, ze nejakou kartu berou neni u 99% hrist ani slovo na jejich webu
 
Já tu kartu tady někde zaregistroval, ale nevěnoval jsem ji pozornost.
Tak jsem se kouknul a je to celkem zajímavý.
Mít za 1500 CZK 50% slevu na Kaskádu, Darovou, Dýšinu, Kuňku, Mariánky, Cihelny... to celkem dává smysl...

Na teetime se objevila info, ze kartu neuznavaji ceska hriste pro ceske hrace.
Máme tu nováčka @Jirka Golfamore ;), který by mohl mít nějaké detailnější info, když s nimi externě spolupracuje.
JIrko, zasvětil bys nás do detailu? ;)

Vidím, ze přidali produkt Plus, aby šlo hrát víckrát na jednom hřišti…
Jen pozor, CZ ani SK hřiště v tom Plus nejsou.
1695230939342.png
 
Verzi PLUS mám, ale jen proto, že byla v akci za stejnou cenu jako základní verze :)
Myslim, že nabídky na PLUS se průběžně mění a je to vždycky jen na pár dnů, neplatí, že se dá hrát celou sezonu něco 2x, je tam vždycky nabídka třeba na příští víkend apod. Ale je fakt, že v ČR jsem tam nabídku na PLUS neviděl ani jednou. Ale o to nejde, stačí mi to klidně 1x na každé hřiště a zatím mi kartu nikde neodmítli a naopak se snažili vyhovět - někde tedy na recepci při telefonátu před hrou nevěděli, že jsou součástí té nabídky, ale rychle ověřili a zjistili, že ano:) Za mě je to pěkná motivace, jak hráče přimět jet někam, než kde hraje obvykle.
 
Ahojte,
s radostí poskytnu informace. Ano - se Skandinávskou společností Golfamore (dříve Golfhäftet) spolupracuji od jara letošního roku, protože kartu aktivně využívám od r.2021 (Itálie) a 2022 (Německo, Dánsko, UK). Nabídl jsem jim spolupráci, aby se počet spolupracujících hřišť v ČR a SR rozšířil, výsledky můžete vidět na www.golfamore.com Pravdou je, že záleží na resortu, zda slevu akceptuje celý týden, nebo jen v pracovní dny . Funguje to tak, že na všech spolupracujících hřištích (cca 1300) můžete jednou ročně čerpat 50% slevu na green fee. Kartu můžete koupit přes svůj klub, který s Golfamore spolupracuje, případně u mě (ale i na Teetime). Do konce října běží akce - karta zakoupená pro zbytek roku 2023 platí i na rok 2024, což je docela výhodné pro ty, co jezdí na podzim za golfem. Cena karty je 58 EUR /1400 Kč. Pro upřesnění - standardní platnost karty je vždy kalendářní rok. Karta se aktivuje na webu Golfamore.com a majitelům doporučuji stáhnout aplikaci na mobil, přes kterou se pak dá registrovat, hledat hřiště, atd. Jakékoli další dotazy rád zodpovím.
 
Ahojte, jen ještě poznámka k verzi PLUS - je populární hlavně ve Skandinávii - hodně často resorty vydávají na poslední chvíli extra volné teetimy pro držitele této verze. Taky jsem ji měl díky akci jako lukas15, ale nikdy nevyužil - loni jsem dal přednost zakoupení karty před Vánocema s dárkem - čepice s bambulí.
 
Overit urcite, ted jedeme s Golfamore do Portugalska a vsechny teetimy byly rezervovany s informaci, ze kartu mame a vsude napsali jasne a snizili cenu. Kazdopadne o tom, ze nejakou kartu berou neni u 99% hrist ani slovo na jejich webu
AHOj, na která hřiště na Algarve se chystáte? Já tam jedu na konci října.
 
Admin note: Přejmenoval jsem vlákno na "Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?"

---
@Jirka Golfamore: proč vlastně došlo k přejmenování?
 
Já tu kartu tady někde zaregistroval, ale nevěnoval jsem ji pozornost.
Tak jsem se kouknul a je to celkem zajímavý.
Mít za 1500 CZK 50% slevu na Kaskádu, Darovou, Dýšinu, Kuňku, Mariánky, Cihelny... to celkem dává smysl...


Máme tu nováčka @Jirka Golfamore ;), který by mohl mít nějaké detailnější info, když s nimi externě spolupracuje.
JIrko, zasvětil bys nás do detailu? ;)


Jen pozor, CZ ani SK hřiště v tom Plus nejsou.

Admin note: Přejmenoval jsem vlákno na "Kupujete si kartu Golfamore (dříve Golfhäftet)?"

---
@Jirka Golfamore: proč vlastně došlo k přejmenování?
AHOj, protože Golfhäftet je švédsky a tím, že expandují do dalších zemí a spojením se s Open Fairways v UK letos hledali "mezinárodnější" název - proto Golfamore - mně se to líbí, je to Golf AMORE! nebo Golf and more...
 
AHOj, na která hřiště na Algarve se chystáte? Já tam jedu na konci října.
West Cliffs, Praia Del Rey, Royal Obidos, Bom Succeso, Camporeal :). Chteli jsme i Troia a Penha Longha ale nevyjde nam cas :)
 
Jirko diky a muzes nam prosim objasnit, jak se to v Golfamore s ceskymi hraci na hristich v CR? Muze si klub, ktery je zapojen v tomto projektu takto zvolit, ze hrac z CR ji nema narok na vyuzit?

A pokud ano, tak my jako klienti, kteri si tu kartu kupujeme, se to dozvime nejak predem pred nakupem karty? (treba ze stranek Golfamore nebo nekde v podminkach?)
 
Ahoj, ne, klub nemůže vylučovat nějaké držitele karet, tzn já jako držitel karty v ČR můžu uplatnit slevu na spolupracujících českých hřištích. Hřiště si pouze volí slevu v pracovní dny, nebo celý týden.
 
Ahojte,
s radostí poskytnu informace. Ano - se Skandinávskou společností Golfamore (dříve Golfhäftet) spolupracuji od jara letošního roku, protože kartu aktivně využívám od r.2021 (Itálie) a 2022 (Německo, Dánsko, UK). Nabídl jsem jim spolupráci, aby se počet spolupracujících hřišť v ČR a SR rozšířil, výsledky můžete vidět na www.golfamore.com Pravdou je, že záleží na resortu, zda slevu akceptuje celý týden, nebo jen v pracovní dny . Funguje to tak, že na všech spolupracujících hřištích (cca 1300) můžete jednou ročně čerpat 50% slevu na green fee. Kartu můžete koupit přes svůj klub, který s Golfamore spolupracuje, případně u mě (ale i na Teetime). Do konce října běží akce - karta zakoupená pro zbytek roku 2023 platí i na rok 2024, což je docela výhodné pro ty, co jezdí na podzim za golfem. Cena karty je 58 EUR /1400 Kč. Pro upřesnění - standardní platnost karty je vždy kalendářní rok. Karta se aktivuje na webu Golfamore.com a majitelům doporučuji stáhnout aplikaci na mobil, přes kterou se pak dá registrovat, hledat hřiště, atd. Jakékoli další dotazy rád zodpovím.
@Jirka Golfamore Mam par otazek z kuchyne :)

1) Jak na tuhle kartu a spolupraci ceska/slovenska hriste reaguji?
2) Co Rakousko? Nejaka varianta rozsireni?
3) Kolik hracu si to cca rocne koupi? Predpokladam, ze nejvic Svedove
 
Ahoj Honzo, zde odpovědi na dotazy:
ad 1 - hřiště na začátek spolupráce reagují různě - nadšeně, vlažně, odmítavě - spolupracující hřiště jsou zatím spokojena a vidí spolupráci pozitivně
ad 2 - Ano, Rakousko je určitě v hledáčku
ad 3 - ročně si kartu koupí okolo 100 000 hráčů, nejvíc je držitelů ve Skandinávii, v ČR a SR se zatím jedná o desítky karet, díky zmíněné akvizici v Británii se dá celkově čekat nárůst
 
Za mě je to skvělá karta a tím, že to jde využít jen jednou za rok na každém hřišti, tak moc nehrozí zneužití a cloveka to nuti stridat hriste a poznavat a to je fajn. A kdyz nektere hriste chce nabidnout hru vickrat, asi se zapoji do te PLUS verze. A treba, kdyz jedete do Spanelska, tak se da par hrist takhle poznat i cestou - Nemecko, Svycarsko, Francie.... dobra motivace jet autem a neletet :) ...a pak ve Spanelsku nebo v Italii ma ta karta v nabidce tolik hrist, ze i na par desitkach km se da udelat dobry vyber na vic dnu. Perfektni na spojeni s koupaci dovolenou a pritom neni nutne nekam daleko jezdit. A nektere resorty jsou tam uplne vedle sebe.

Tak bychom to meli podporit, kartu si koupit a par i ceskych hrist pres tu kartu dat (+SK, PL, DE, dost moznosti hned za hranicemi). Ja uz ji mam, asi si ji koupim znovu.

Jen namet - perfektni by bylo to spojit s teetime/Tyckem, aby jejich software poznal, ze clovek tu kartu ma a nabizel tu slevu rovnou - tim by odpadly cally s hristem a dohady jestli to plati nebo neplati - proste rovnou on line.
 
Golfamore pridalo Penati, Skalicu a Nitru.
A prekvapive i rakouske hriste Golf Club Golfegg - že by prolomení ledů v Rakousku pro Golfamore?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom