Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kožené desky na skore kartu pro 19.jamku

Máš zájem o kožené desky na skóre kartu? (POZOR- přečti si nejprve text pod anketou)

  • Ano, o desky s logem 19. jamka / NATURE

    Hlasy: 3 21,4%
  • Ano, o desky s logem 19. jamka / jiná barva kůže

    Hlasy: 3 21,4%
  • Ano, o desky bez brandu / NATURE

    Hlasy: 2 14,3%
  • Ano, o desky bez brandu / jiná barva kůže

    Hlasy: 4 28,6%
  • Nemám zájem

    Hlasy: 4 28,6%

  • Hlasovalo
    14
  • Poll closed .
Podle všeho bys na e-mailu, který jsi zadal při objednávce, měl všechno mít. Zkontroluj to. Když ne, napiš mně. Když ano, napiš to taky :)
Tak e-mail dorazil a cena vypadá taky lépe :). Díky
 
objednáno, na potvrzení konečné ceny čekám na další pracovní den...
 
Tak mně ještě napadlo, a nechci kvůli tomu otevírat nové Téma, abych nezapleňoval prostor nějakými svými nápady, že když už má requo raznici 19. jamky vyrobenou, tak by se na podporu klubismu dalo vyrobit i něco podobného (tzv. Bag tag např.):
visačky-small.png

nebo když někdo ztratí třeba cover na putter, tak tady je cesta, jak si opatřit nový, lepší :)).
Tady to ale není o raznici a ražbě, ale o výšivce... Cover na putter 19. jamka? Proč ne? Nebo ne? :))
Co si o tom kdo myslíte? Máto pro členy 19. jamky šanci?
cover-Nina-small.png
cover-small.png
 
Platba sice ještě nedorazila, ale potřebovali jsme zadat kvůli kapacitě, takže se zahrnulo do výroby. Doufám, že je to tak OK.
V pohodě. Omlouvám se, platba nedopatřením neodešla. Teď o víkendu odejde znovu. Začátkem příštího týdne by to mělo být v pořádku.
 
Paráda! Už se těším, až budou doma u tatínka. Je to skvěle vidět i ten slogan - toho jsem se trochu bál... Dobrá práce, ale fánfáry oslav až naživo!
 
Paráda! Už se těším, až budou doma u tatínka. Je to skvěle vidět i ten slogan - toho jsem se trochu bál... Dobrá práce, ale fánfáry oslav až naživo!
Můžeš si je vyzvednout buď od pondělí 15.5. na výdejně v Praze-Libuši (http://www.skorekarta.cz/kontakty/) nebo tenhle týden dle dohody (+420 606693693) - mám je teď u sebe.
 
Výdejna je tento týden mimo provoz, rozesílka ale funguje. Ti, co si zadali zaslání poštou, by to měli mít zítra, možná pozítří (POZOR, zatím jen desky NATURE). Ty jsi si zadal osobní odběr - platí pro tebe to samé, co pro requo - viz #72
Super. Díky. Ozvu se
 
Mně se líbíííí ... nabídka pro 19.jamku stále platí? Mohl bych se taky ještě přidat?
 
Upraveno moderátorem:
Tak první várka je hotová - zatím jen NATURE, postupně se bude expedovat... Vydržte, tenhle týden to jde pomalu, skoro všichni jsou na dovolený.
Zobrazit přílohu 1136

Dnes od @Dusko vyzvednuto! 15 kousků na skladě, znáte to, ceny, obchod. Takže nature varianta za chvíli v eshopu. Musím říct, že vypadají parádně.
A voní kůží! Malá písmenka čitelná, prostě supr. :)

Dusko, díky! Skvělý nápad i výrobek, logo 19.jamky se na tom krásně vyjímá.
 
Už je mám od včerejška doma. NATURE a vypadají parádně. Dneska je hned vyzkouším ve Mstěticích na MenTour.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom