Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Kam poletí golf?

To je zvláštní text od p. Halady... Vůbec nevím, co si od toho myslet. A poslední odstavec je takový hutný. Jakoby se nadšení z golfu vytrácelo a nemohlo se už mluvit o změnách, vývoji, případně kritizovat co chválit nahlas...
 
Dlouhé plky o tom, co se dalo napsat jednou větou: “Netuším co bude..”
Standartní úroveň současné novinařiny. A mezi plky schovaná reklama na vlastní knihu😉
 
@JardaK to poměrně přímočaře shrnul. Působí to na mne jako nucené splnění potřeby napsat text. Jako čtenář jsem se nedozvěděl vůbec nic…A tenhle text by krom drobností jako covid, inflace a Rusko šel použít v podstatě kdykoli během posledních 10ti let…
 
Přečetl jsem si poctivě celý článek.Po přečtení jsem došel k závěru,že budu asi blbej,páč jsem z něho nic nepochytil.Potom jsem si přečetl vaše komentáře a došel k závěru že až takovej ňouma nejsem.Souhlasím,že to šlo všechno shrnout do jedné věty.Ale pan autor dostane zaplaceno za článek,který bude mít alespoň cca 500 slov.Tak se hold rozepsal. Celá novinařina je asi o tom,dokázat psát o h.... celý romány.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom