Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jednička železo

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Zklamal jsem, nedokázal jsem jedničkou železo dostat o víkendu ani jednou míček do vzduchu, dobře, 10 cm poskočil, ale dokutálel se sotva k ženským odpalištím (20 m). Z deseti pokusů! Určitě je to ale holí.

Co vy a jednička železo, máte, zkusili jste, je to frajeřina, když se to umí! Já to neumím. :( Ale zkusím se to naučit.
 
Upraveno:
Kde si sehnal 1i? Jaky typ?
A vlastne proc? :)
 
Kde si sehnal 1i? Jaky typ?
A vlastne proc? :)

Nějaké popelnicové zboží, předpokládám, že noname. Kouknu doma. Půjčím. Bude to asi něco z roku klacka, kope to jak kuň. Mám ještě jednu levou. :)
 
Vyhlasis soutez o longest s jednickou?

To bych mohl, ale bohužel jsem viděl s jedničkou železem pálit @mkopcak a docela mu to šlo. Rozhodně bych řekl, že jednička železo je těžší, než drivovat putterem. :))
 
1511805245354-1372867968.jpg

...pri levaky mohu zapujcit tuhle bestii. To teprve bude vyzva!
 
To bych mohl, ale bohužel jsem viděl s jedničkou železem pálit @mkopcak a docela mu to šlo. Rozhodně bych řekl, že jednička železo je těžší, než drivovat putterem. :))

jojo, já se soutěže klidně zúčastním. Mých spolehlivých 230 m 40 let starou holí bude jisté první místo!
 
Už mám frontu žadatelů?! Hlásím se s žádosti o vyzkoušení, sotva zvládám normální hole, ale tohle zní jako výzva a balíček zábavy s rozšířenou gymnastickou hodnotou:)
 
Už mám frontu žadatelů?! Hlásím se s žádosti o vyzkoušení, sotva zvládám normální hole, ale tohle zní jako výzva a balíček zábavy s rozšířenou gymnastickou hodnotou:)

Klidne, chces pravou, nebo levou? Prijde mi to ve vysledku jedno.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom