Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky v mGolf - vývoj

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Kdysi to téma bylo tu na stole, ale vše má svůj čas a své místo, takže obnovuji. Připravuji zaznamenávání Jamkovek v mGolf mezi Jamkaři :p

Hrubá představa - dlouhodobá:
  • lovení skalpůVýherce poznamená do mGolf své vítězství nad někým jiným z Jamky pomocí několika málo údajů (viz screen). Ulovený skalp (samostatný žebříček)
  • cílem je ulovit co nejvíce skalpů ostatních jamkařů celkově (/ročně)
  • druhým kritériem - bodové zisky - výhra 3 body pro vítěze, remíza pro každého po 1 bodu
  • jak si kdo nastaví vzájemně pravidla v dané jamkovce je samozřejmě na oné dvojici, bude však doporučený formát (vyrování max 1 rána na jamku dle hracího HI)
  • předpokládám, že by se vyplňovalo: kdo hrál (hráči), kdo vyhrál, hřiště, datum
  • propisování na Jamku v podobě přehledových statistik
Žebříčky: celkové, lokalizační (hřiště, kraje), celkové a omezení na rok

Dá se s tím toho pak dělat poměrně dost, vyhlašování soutěží, nejlepší indián (skalpař), vyhodnocovat unikátní výhry, stejně jako započítávat i třeba více výher nad stejným soupeřem (omezit na tři poslední zápasy ročně) atp. A tady pro vizualizaci představy screens náhledů rozpracované verze (vyplněna test data, prozatím veřejně nedostupné)

Jamkovka 1.png Jamkovka 2.png

Uvítám postřehy, nápady, myšlenky :up:⛳🏌️‍♂️
 
Upraveno:
@Ferrry - ty nic? Ty seš na tohle takovej chytlavej, jsem na Tebe spoléhal! :)

Že dostanu spoustu dobrých nápadů! Hm... Počkej. Dobře ne zas takovou spoustu, ale nějaký jo!
 
Upraveno:
Ty seš na tohle takovej chytlavej, jsem na Tebe spoléhal! :)
Úplně upřímně, mně tohle vlákno proklouzlo... :rolleyes:
Teď jsem na to mrknul.
U mě a mojí golfové bubliny je problém, že jamkovku nehrajeme. :( Pořád se držíme nudného formátu, že chceme to hřiště co nejvíc ponížit. 😂 Samozřejmě to dopadá tak, že jdeme poníženi domu my, ale ani tak jamkovku nehrajeme.
Možná je tohle návod, ji začít hrát, protože jak říkáš, diplom za nejlepšího indiána ještě nemám. 😂
 
Jamkovku hraju tak 2x do roka a v trosku v upravenem formatu, ktery nevim jestli je stale nazvatelny jamkovka. Vzdycky jsme byli treba aspon 3 nebo 4, preci jenom ta soutezivost ve vetsi skupine je pak vetsi. Pravidla byla nasledujici:
  • kdo zahraje nejnižší solo skore na jamce, bere bod
  • když je shoda nejnižšího skore na jamce, bod se přenáší na další jamku
V tomto formatu tak neni nic jisteho az treba do posledni jamky, kdy predtim probihalo puleni a na poslední jamku byly preneseny třeba 3 body :)
 
Mě se líbí to v tom zadání. Tak tě Náčelníku @requo v neděli na Kotlině vyzývám na jamkovku. Budeme takový zkušební provoz. Budeš mít první skalp ;) Co ty na to? Petr @jumbodedek
 
Mě se líbí to v tom zadání. Tak tě Náčelníku @requo v neděli na Kotlině vyzývám na jamkovku. Budeme takový zkušební provoz. Budeš mít první skalp ;) Co ty na to? Petr @jumbodedek

Myslím, že to necháme na jindy. :) Ale výzvu přijímám.🍻 Přeci jen, jamkovka a turnaj na rany je pro mě herně trochu něco jiného. Ne že bych to uměl, ale v turnaji hraji zpravidla více na konzervu. :)
 
Myslím, že to necháme na jindy. :) Ale výzvu přijímám.🍻 Přeci jen, jamkovka a turnaj na rany je pro mě herně trochu něco jiného. Ne že bych to uměl, ale v turnaji hraji zpravidla více na konzervu. :)
Taky jsem slyšel táhlý řev Tvého driveru, žes jej celou dobu nevytáhl. On, který se skví novotou, byl takto ponížen ....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom