Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaký je váš nový HI po přepočtu a jak se změnil?

O kolik se změnil váš nový HI?

  • Zvýšil o více než 5,1

  • Zvýšil o 3,1-5

  • Zvýšil o 2,1-3

  • Zvýšil o 1,1-2

  • Zvýšil o 0-1

  • Zůstal stejný

  • Snížil o 0-1

  • Snížil o 1,1-2

  • Snížil o 2,1-3

  • Snížil o 3,1-4

  • Snížil o 4,1-5

  • Snížil o více než 5,1


Výsledky hlasování jsou viditelné pouze pro hlasující.
Tak je to online a protože to @jan nechtěl vědět, tak půjde jako první - jeho nový HI je 37,2
:D Ty ses fakt hroznej!!

Ta moje taktika nechodit na turnaje se mi koukam ted moc nevyplatila... ale ma to i sva pozitiva: na ty nasledujici mam docela slusne nakoupeno. Takze se vsichni moc teste!! :p:cool:🤣
 
:D Ty ses fakt hroznej!!

Ta moje taktika nechodit na turnaje se mi koukam ted moc nevyplatila... ale ma to i sva pozitiva: na ty nasledujici mam docela slusne nakoupeno. Takze se vsichni moc teste!! :p:cool:🤣

Ty voe já se příhlíd o desetinou čárku...0,372
 
kolik ty??? @mkopcak hodilo te to na singl??
 
kolik ty??? @mkopcak hodilo te to na singl??

Nene, měl jsem jít nahoru a nakonec 11,6. Takže pohoda, furt je o co usilovat. A narozdíl od vás orouškovanejch smrkáčů já můžu drilovat svoje šlajzy až mi z puchejřů bude cákat krev! A až se to votevře, tak pudu rovnou do plusovejch!
 
Nene, měl jsem jít nahoru a nakonec 11,6. Takže pohoda, furt je o co usilovat. A narozdíl od vás orouškovanejch smrkáčů já můžu drilovat svoje šlajzy až mi z puchejřů bude cákat krev! A až se to votevře, tak pudu rovnou do plusovejch!
Tak za tohle si zasloužíš šlajz, ze trefíš sám sebe zezadu!
 
Ty voe tak jsem tam zkusmo hodil i @Trenér a píše to tohle...nevíte někdo kolik má teda ran k dobru?!?!

Slide1.jpg
 
@mkopcak mrkni jeste na @PFP :-D

Přestože nemám nic lepšího na práci než si každý večer před spaním nahlas opakovat vaše přezdívky a pravá jména, tak @PFP se mi z toho nějak vytratil. Možná proto, že mám poslední dobou alergii na cokoli modrého. Ale když mi hodíš jméno, tak bych to už mohl zvládnout...
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: ati
Teda vy jste zvědavější jak baby, to já si počkám 🤭 😂
 
Přestože nemám nic lepšího na práci než si každý večer před spaním nahlas opakovat vaše přezdívky a pravá jména, tak @PFP se mi z toho nějak vytratil. Možná proto, že mám poslední dobou alergii na cokoli modrého. Ale když mi hodíš jméno, tak bych to už mohl zvládnout...
Pavel Flusek
 
skoda, ze az zacnem hrat, tak vsichni budem hrat na hcp 54 :(
 
Já tam vidím pořád starý hcp...jakože ho máme pořád všichni Netíci stejný. :-/
 

Tohle je hodně zajímavé...Píšou, že přišel o amatérský statut, protože se prokázalo, že nelegálním prodejem revolučních omotávek vydělal tolik peněz, že si od něj Kellner půjčil na nákup roušek z Číny. Možná je to jen nějaká technická chyba, protože skrz tenhle text prosvítá 19,4. Tak uvidíme při prvním turnaji...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom